561787-2026 - Ergebnis
Polen – Dienstleistungen in der Maßschneiderei – USŁUGA USZYCIA UMUNDUROWANIA WYJŚCIOWEGO, PŁASZCZY I MUNDURÓW SŁUZBOWYCH DLA ŻOŁNIERZY
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUSŁUGA USZYCIA UMUNDUROWANIA WYJŚCIOWEGO, PŁASZCZY I MUNDURÓW SŁUZBOWYCH DLA ŻOŁNIERZY
BeschreibungUSŁUGA USZYCIA UMUNDUROWANIA WYJŚCIOWEGO, PŁASZCZY I MUNDURÓW SŁUZBOWYCH DLA ŻOŁNIERZY
Vorherige Bekanntmachung380988-2026
Interne KennungMUND/393/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensZamawiający opublikował wstępne ogłoszenie o zamówieniu, dlatego jest uprawniony do skrócenia terminu składania ofert na podstawie art. 138 ust. 2 punkt 2 Pzp, Zamawiający powtarza procedurę w zakresie umundurowania wyjściowego i płaszczy, w związku z brakiem ofert w postępowaniu MUND/186/2026.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 98393000 Dienstleistungen in der Maßschneiderei
5. Los
LosLOT-0001
TitelUsługa uszycia umundurowania wyjściowego ze spódnicą Wojsk Lądowych
BeschreibungUsługa uszycia umundurowania wyjściowego ze spódnicą Wojsk Lądowych
Interne Kennung1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 35811300 Militäruniformen
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający przewiduje możliwość udzielenia opcji do 100% zamówienia podstawowego, do 30.11.2026.
LosLOT-0002
TitelUsługa uszycia umundurowania wyjściowego ze spódnicą Sił Powietrznych
BeschreibungUsługa uszycia umundurowania wyjściowego ze spódnicą Sił Powietrznych
Interne Kennung2
LosLOT-0003
TitelUsługa uszycia płaszczy Wojsk Lądowych
BeschreibungUsługa uszycia płaszczy Wojsk Lądowych
Interne Kennung3
LosLOT-0004
TitelUsługa uszycia płaszczy Sił Powietrznych
BeschreibungUsługa uszycia płaszczy Sił Powietrznych
Interne Kennung4
LosLOT-0005
TitelUsługa uszycia munduru służbowego Wojsk Lądowych ze spodniami do butów.
BeschreibungUsługa uszycia munduru służbowego Wojsk Lądowych ze spodniami do butów.
Interne Kennung5