561798-2025 - Ergebnis
Polen – Erdgas – Kompleksowa dostawa i dystrybucja paliwa gazowego dla potrzeb lokalnych kotłowni gazowych usytuowanych w budynkach mieszkalnych i użytkowych administrowanych przez Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Wawer m. st. Warszawy
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelKompleksowa dostawa i dystrybucja paliwa gazowego dla potrzeb lokalnych kotłowni gazowych usytuowanych w budynkach mieszkalnych i użytkowych administrowanych przez Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Wawer m. st. Warszawy
BeschreibungKompleksowa dostawa i dystrybucja paliwa gazowego dla potrzeb lokalnych kotłowni gazowych usytuowanych w budynkach mieszkalnych i użytkowych administrowanych przez Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Wawer m. st. Warszawy
Vorherige Bekanntmachung366920-2025
Interne Kennung312/313/NZ/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrenshttps://zgn-wawer.ezamawiajacy.pl
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09123000 Erdgas
Zusätzliche Einstufung (cpv): 65210000 Gasversorgung
5. Los
LosLOT-0001
TitelKompleksowa dostawa i dystrybucja paliwa gazowego dla potrzeb lokalnych kotłowni gazowych usytuowanych w budynkach mieszkalnych i użytkowych administrowanych przez Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Wawer m. st. Warszawy.
BeschreibungPrzedmiotem postępowania jest: Kompleksowa dostawa i dystrybucja paliwa gazowego dla potrzeb lokalnych kotłowni gazowych usytuowanych w budynkach mieszkalnych i użytkowych administrowanych przez Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Wawer m. st. Warszawy.
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający nie przewiduje prawa opcji