2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa Oprogramowania typu Microsoft Office lub równoważnego (CUI-ZZ.3201.4.2025)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa nowych licencji: - Microsoft Office LTSC Standard 2024 (lub nowszych) lub równoważnych, typ licencji: rządowa, okres licencji: wieczysta; - Microsoft Office LTSC 2024 Professional Plus (lub nowszych) lub równoważnych, typ licencji: rządowa, okres licencji: wieczysta oraz - Microsoft Office LTSC 2024 Standard (lub nowszych) lub równoważnych, typ licencji: edukacyjna, okres licencji: wieczysta w tym: A. Przedmiotem zamówienia w ramach zamówienia podstawowego jest dostawa: - 185 szt. nowych licencji Microsoft Office LTSC Standard 2024 (lub nowszych) lub równoważnych, typ licencji: rządowa, okres licencji: wieczysta, spełniających minimalne wymagania określone w Załączniku do projektu umowy - Opis przedmiotu zamówienia (OPZ), - 1 szt. nowej licencji Microsoft Office LTSC 2024 Professional Plus (lub nowszej) lub równoważnej, typ licencji: rządowa, okres licencji: wieczysta, spełniająca minimalne wymagania określone w Załączniku do projektu umowy - Opis przedmiotu zamówienia (OPZ), - 20 szt. nowych licencji Microsoft Office LTSC 2024 Standard (lub nowszych) lub równoważnych, typ licencji: edukacyjna, okres licencji: wieczysta, spełniających minimalne wymagania określone w Załączniku do projektu umowy - Opis przedmiotu zamówienia (OPZ), B. Przedmiotem zamówienia objętym prawem opcji jest dostawa: - nowych licencji Microsoft Office LTSC Standard 2024 (lub nowszych) lub równoważnych, typ licencji: rządowa, okres licencji: wieczysta, - nowych licencji Microsoft Office LTSC 2024 Professional Plus (lub nowszych) lub równoważnych, typ licencji: rządowa, okres licencji: wieczysta, - nowych licencji Microsoft Office LTSC 2024 Standard (lub nowszych) lub równoważnych, typ licencji: edukacyjna, okres licencji: wieczysta, za kwotę stanowiącą różnicę pomiędzy maksymalną wartością umowy (brutto): 2 000 000,00 zł, a wartością brutto zamówienia podstawowego, spełniających minimalne wymagania określone w Załączniku do projektu umowy - Opis przedmiotu zamówienia (OPZ); Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki równoważności, wymagania jakościowe, znajdują się w projekcie umowy (wraz z jej załącznikami) stanowiącym Załącznik do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 448015-2025
Interne Kennung: CUI-ZZ.3201.4.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa Oprogramowania typu Microsoft Office lub równoważnego
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Przedmiotem zamówienia objętym prawem opcji jest dostawa: -nowych licencji Microsoft Office LTSC Standard 2024 (lub nowszych) lub równoważnych, typ licencji: rządowa, okres licencji: wieczysta, -nowych licencji Microsoft Office LTSC 2024 Professional Plus (lub nowszych) lub równoważnych, typ licencji: rządowa, okres licencji: wieczysta, -nowych licencji Microsoft Office LTSC 2024 Standard (lub nowszych) lub równoważnych, typ licencji: edukacyjna, okres licencji: wieczysta, za kwotę stanowiącą różnicę pomiędzy maksymalną wartością umowy (brutto): 2 000 000,00 zł, a wartością brutto zamówienia podstawowego, spełniających minimalne wymagania określone w Załączniku nr 1 do projektu umowy - Opis przedmiotu zamówienia (OPZ); Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ustawy Pzp, na zasadach i w okolicznościach określonych w projekcie umowy – Załącznik do SWZ. Zamawiający zastrzega sobie, że zamówienie określane jako „prawo opcji” jest uprawnieniem a nie zobowiązaniem zamawiającego. Wykonanie przedmiotu zamówienia w ramach prawa opcji uzależnione jest od faktycznych potrzeb zamawiającego i jego możliwości finansowych. Brak wykonania przedmiotu zamówienia w zakresie prawa opcji nie rodzi żadnych roszczeń ze strony Wykonawcy.