2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWĘ OPROGRAMOWANIA Z ZAKRESU INFORMATYKI ŚLEDCZEJ realizowana w ramach projektu pn. „Wsparcie techniczne w procesie pozyskiwania dowodów cyfrowych z narzędzi elektronicznych"
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa oprogramowania z zakresu informatyki śledczej. Zamówienie obejmuje 2 zadania częściowe, zgodnie z załącznikiem nr 1A i 1B do SWZ. zadanie nr 1 – szczegółowy opis części zamówienia określa załącznik nr 1A oraz załącznik nr 3 SWZ; zadanie nr 2 – szczegółowy opis części zamówienia określa załącznik nr 1B oraz załącznik nr 3 SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 409484-2025
Interne Kennung: 24/L/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Szczegółowe warunki dotyczące postępowania o udzielenie zamówienia publicznego są określone w specyfikacji warunków zamówienia dostępnej na stronie prowadzonego postępowania.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa oprogramowania z zakresu informatyki śledczej określonego w zadaniu nr 1
Beschreibung: Dostawa oprogramowania z zakresu informatyki śledczej Cellebrite Inseyets Pro Online - szczegółowo opisanego w załączniku nr 1A oraz 3 SWZ
Interne Kennung: zadanie nr 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje prawa opcji.
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa oprogramowania z zakresu informatyki śledczej określonego w zadaniu nr 2
Beschreibung: Dostawa oprogramowania z zakresu informatyki śledczej MOBILedit Forensic ULTRA - szczegółowo opisanego w załączniku nr 1B oraz 3 SWZ
Interne Kennung: zadanie nr 2