561821-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Hebezeuge und Fördermittel – Nákup vysokozdvižných, paletových a plošinových vozíků II
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelNákup vysokozdvižných, paletových a plošinových vozíků II
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je: Část 1–plošinové vozíky (5ks), Část 2–boční vysokozdvižný (1ks), Část 3–vysokozdvižné vozíky na dieselový pohon (2ks), Část 4–akumulátorové vysokozdvižné vozíky a ručně vedené vysokozdvižné vozíky (21ks) Část 5–čelní vysokozdvižný vozík–bateriový retrak (1ks)
Interne KennungNákup vysokozdvižných, paletových a plošinových vozíků II
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42410000 Hebezeuge und Fördermittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42413400 Mechanische Wagenheber, 42413200 Hydraulische Wagenheber, 42413300 Pneumatische Wagenheber
5. Los
LosLOT-0004
BeschreibungPředmět plnění této veřejné zakázky je podrobněji specifikován v příloze č. 3d
Interne KennungČást 4-akumulátorové vysokozdvižné vozíky a ručně vedené vysokozdvižné vozíky
Optionen
Beschreibung der Optionenne
LosLOT-0005
BeschreibungPředmět plnění této veřejné zakázky je podrobněji specifikován v příloze č. 3e
Interne KennungČást 5-čelní vysokozdvižný vozík–bateriový retrak
LosLOT-0003
BeschreibungPředmět plnění této veřejné zakázky je podrobněji specifikován v příloze č. 3c
Interne KennungČást 3-vysokozdvižné vozíky na dieselový pohon plošinové vozíky
LosLOT-0002
BeschreibungPředmět plnění je podrobněji specifikován v příloze č. 3b
Interne KennungČást 2–boční vysokozdvižný
LosLOT-0001
BeschreibungPředmět plnění této veřejné zakázky je podrobněji specifikován v příloze č. 3a
Interne KennungČást 1-plošinové vozíky