2. Verfahren
Verfahren
Titel: Buspendeldienst Amersfoort CS - Soesterberg
Beschreibung: De opdracht omvat het vervoeren van medewerkers van het Ministerie van Defensie tussen Amersfoort Centraal Station en de Defensiecomplexen in Soesterberg vice versa, van maandag t/m vrijdag, exclusief officiële feestdagen van de Rijksoverheid, op vaste tijden, in de vorm van een besloten buspendeldienst.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: De aanbesteding wordt als Europese openbare aanbestedingsprocedure in de markt gezet. Dit is een reguliere aanbestedingsprocedure onder de AW '12, die ook goed past bij de aard van de opdracht, het aantal verwachte inschrijvingen en het gunningscriterium Laagste Prijs.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60172000 Vermietung von Bussen und Reisebussen mit Fahrer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 60100000 Straßentransport/-beförderung
5. Los
Los: LOT-0000
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De beoogde datum van inwerking treding (dit kan in de definitieve Raamovereenkomst nog wijzigen) van deze Raamovereenkomst is 1 januari 2027, onder de voorwaarde dat beide partijen de Raamovereenkomst hebben ondertekend en is van kracht met looptijd van (4) jaar, waarbij na de eerste twee (2) jaar de mogelijkheid bestaat om de Raamovereenkomst eenzijdig door Opdrachtgever op te zeggen