See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Bieżąca konserwacja i utrzymanie zieleni miejskiej na terenie Miasta Poznania – rejon III.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest bieżąca konserwacja i utrzymanie zieleni miejskiej na terenie Miasta Poznania – rejon III, zgodnie ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia, określonym w załączniku nr 2 do specyfikacji warunków zamówienia (SWZ). 2. Na opis przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 2 do niniejszej specyfikacji, opisujący zakres wykonywanych prac będących przedmiotem zamówienia składają się: 1) przedmiar prac (kosztorys ofertowy) – zieleń, 2) przedmiar prac (kosztorys ofertowy) – mała architektura, 3) specyfikacja techniczna wykonania i odbioru prac – zieleń, 4) specyfikacja techniczna wykonania i odbioru prac – mała architektura, 5) tabela obiektów, 6) harmonogram prac.
Interne Kennung: ZZM.ZP/252-02/2025P
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Uzasadnienie procedury przyspieszonej: Zakup przedmiotowej usługi jest niezbędny do konserwacji i utrzymania zieleni Miasta Poznania. Jest to drugie postępowanie na rejon III - pierwsze zostało unieważnione (Oznaczenie sprawy: ZZM.ZP/252-44/2024P).
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77300000 Dienstleistungen im Gartenbau
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Bieżąca konserwacja i utrzymanie zieleni miejskiej na terenie Miasta Poznania – rejon III