See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawę artykułów spożywczych na potrzeby SP ZOZ w Hajnówce
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa artykułów spożywczych do SP ZOZ w Hajnówce. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określono w „Formularzu asortymentowo - cenowym” – Załączniku nr 2, będącym integralną częścią SWZ. Obejmuje on takie pakiety jak: Pakiet 1 - mięso surowe, Pakiet 2 – przetwory mięsne, Pakiet 3 – drób, Pakiet 4 – ryby, Pakiet 5 – różne produkty spożywcze, Pakiet 6 – woda butelkowa, Pakiet 7 – produkty mleczarskie, Pakiet 8 – jaja, Pakiet 9 –mrożonki owocowe i warzywne, Pakiet 10 – pieczywo, Pakiet 11 - owoce i warzywa.
Vorherige Bekanntmachung: 331607-2025
Interne Kennung: 2025/PN/DŻiŻ/20
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15800000 Diverse Nahrungsmittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1
Beschreibung: MIĘSO SUROWE
Interne Kennung: LOT-0001
Haupteinstufung (cpv): 15119000 Verschiedenes Fleisch
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2
Beschreibung: PRZETWORY MIĘSNE
Interne Kennung: LOT-0002
Haupteinstufung (cpv): 15130000 Fleischerzeugnisse
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3
Beschreibung: RÓŻNE PRODUKTY SPOŻYWCZE
Interne Kennung: LOT-0003
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 4
Beschreibung: Woda butelkowa
Interne Kennung: LOT-0004
Haupteinstufung (cpv): 15981000 Mineralwasser
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet nr 5
Beschreibung: PRODUKTY MLECZARSKIE
Interne Kennung: LOT-0005
Haupteinstufung (cpv): 15500000 Molkereierzeugnisse
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet nr 6
Beschreibung: RYBY
Interne Kennung: LOT-0006
Haupteinstufung (cpv): 15200000 Zubereiteter Fisch und Fischkonserven
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet nr 7
Beschreibung: DRÓB
Interne Kennung: LOT-0007
Haupteinstufung (cpv): 15112000 Geflügel
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet nr 8
Beschreibung: JAJA
Interne Kennung: LOT-0008
Haupteinstufung (cpv): 03142500 Eier
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet nr 9
Beschreibung: MROŻONKI OWOCOWE I WARZYWNE
Interne Kennung: LOT-0009
Haupteinstufung (cpv): 15331170 Tiefgekühltes Gemüse
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet nr 10
Beschreibung: PIECZYWO
Interne Kennung: LOT-0010
Haupteinstufung (cpv): 15810000 Brotwaren, zubereitete Brotwaren und Gebäck
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet nr 11
Beschreibung: Owoce i warzywa
Interne Kennung: LOT-0011
Haupteinstufung (cpv): 15300000 Obst, Gemüse und zugehörige Erzeugnisse