2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup mebli biurowych na potrzeby Wydziału Geodezji i Kartografii Politechniki Warszawskiej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z montażem mebli biurowych na potrzeby Wydziału Geodezji i Kartografii.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39000000 Möbel (einschließlich Büromöbel), Zubehör, Haushaltsgeräte (ausgenommen Beleuchtung) und Reinigungsmittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Stół konferencyjny - 1 sztuka
Beschreibung: Stół konferencyjny owalny o wymiarach: 180 × 100 cm (długość × głębokość). Wykonany z płyty laminowanej, obustronnie pokrytej melaminą. Szczegółowy opis znajduje się w Tomie III SWZ.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Nie przewidziano.
Los: LOT-0002
Titel: Krzesło - 14 sztuk
Beschreibung: Krzesło biurowe tapicerowane. Szczegółowy opis znajduje się w Tomie III SWZ.
Los: LOT-0003
Titel: Szafa - 2 sztuki oraz kontenery mobilne - 8 sztuk
Beschreibung: Szafa aktowa drzwi na dole wykonana z płyty grubości 1,8 cm z wieńcem górnym zlicowanym z drzwiami grubości 2,5 cm oraz dolnym 1,8 cm zlicowanym z korpusem - ukrytym za drzwiami. Szafka o korpusie w całości wykonanym z płyty 1,8 cm i wieńcem grubości 2,5 cm Od frontu 3 szuflady równej wysokości, wykonane z płyty meblowej i ze spodem z płyty HDF. Zamek centralny. Kontener na kółkach. Wymiary: 43/45/56. Szczegółowy opis znajduje się w Tomie III SWZ.
Los: LOT-0004
Titel: Biurko z regulowaną wysokością - 8 sztuk
Beschreibung: Biurko o solidnej konstrukcji, z dwoma silnikami i dużym dopuszczalnym obciążeniem, które zapewnia płynne przejście między pozycją siedzącą a stojącą. Szczegółowy opis znajduje się w Tomie III SWZ.
Los: LOT-0005
Titel: Fotel biurowy - 8 sztuk
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa (sztuk 8) foteli biurowych. Waga maksymalna użytkownika do 100 kg. Fotel posiadający możliwość płynnej regulacji wysokości siedziska przy użyciu podnośnika pneumatycznego, którą użytkownik może wykonać przy pomocy dźwigni lub pokrętła. Duże kółka w technologii FloorProtect (nie rysują podłogi). Szczegółowy opis znajduje się w Tomie III SWZ.