2. Verfahren
Verfahren
Titel: Incidentmanagement
Beschreibung: Raamovereenkomst Incidentmanagement: Opdrachtnemer verwijdert op afroep verontreinigingen in watersystemen, wegen en keringen, met inachtneming van voldoende milieu beschermende maatregelen. Bij verontreinigingen kan gedacht worden aan brandstof, mineralen, biologische vetten, overstorten, chemisch biologisch afval, asbest, drugs- en drugsafval. Het kan ook gaan om vloeibaar, gevaarlijk afval, waarvan op het moment van aantreffen niet bekend is wat de inhoud is (zuur, bijtend, vervliegend, brandbaar, etc.). 2 jaar met optie tot verlenging 2x 1 jaar
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90722200 Dekontaminierung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50230000 Reparatur, Wartung und zugehörige Dienste in Verbindung mit Straßen und anderen Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: verlenging
561955-2026 - Licitación
Países Bajos – Servicios de descontaminación medioambiental – Incidentmanagement
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal - Anuncio de cambios
Servicios
2. Procedimiento
Procedimiento
TítuloIncidentmanagement
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Finalidad
Naturaleza del contratoServicios
Clasificación principal (cpv): 90722200 Servicios de descontaminación medioambiental
Clasificación adicional (cpv): 50230000 Servicios de reparación, mantenimiento y servicios asociados relacionados con carreteras y otros equipos
5. Lote
LoteLOT-0000
Identificador interno1
Opciones
Descripción de las opcionesverlenging