See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: USŁUGA UBEZPIECZENIA GMINY MIASTA NOWY TARG
Beschreibung: Przedmiotem postępowania jest: PAKIET I Ubezpieczenia wspólne dla wszystkich jednostek wymienionych w SWZ 1. Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tyt. prowadzonej działalności i posiadanego mienia Ubezpieczenia dla poszczególnych jednostek wymienionych w SWZ 1. Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tyt. administrowania drogami 2. Ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk PAKIET II 1. Ubezpieczenia komunikacyjne PAKIET III 1. Ubezpieczenie Cyber Risk
Vorherige Bekanntmachung: 686803-2025
Interne Kennung: SWZ NR ZP.271.29.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: PAKIET I
Beschreibung: Ubezpieczenia wspólne dla wszystkich jednostek wymienionych w SWZ 1. Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tyt. prowadzonej działalności i posiadanego mienia Ubezpieczenia dla poszczególnych jednostek wymienionych w SWZ 1. Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tyt. administrowania drogami 2. Ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk
Interne Kennung: PAKIET I
Los: LOT-0002
Titel: PAKIET II
Beschreibung: 1. Ubezpieczenia komunikacyjne
Interne Kennung: PAKIET II
Los: LOT-0003
Titel: PAKIET III
Beschreibung: 1. Ubezpieczenie CyberRisk
Interne Kennung: PAKIET III