561981-2026 - Ergebnis
Polen – Bauarbeiten – Zaprojektowanie i wykonanie zadań w zakresie małej retencji na potrzeby Nadleśnictwa Jamy
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZaprojektowanie i wykonanie zadań w zakresie małej retencji na potrzeby Nadleśnictwa Jamy
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie i wykonanie 5 zadań w zakresie małej retencji wg poniższych części zamówienia: Część zamówienia nr 1 Zaprojektowanie i budowa zastawki na rowie głównym sieci urządzeń melioracyjnych pn. "Zgniłki" w Leśnictwie Wąkop, powiat nowomiejski, gm. Biskupiec, obręb Łąkorz , działka ew. nr 3242, 3243, 3246/2, 3246/1, 487/1, 487/2, 461, zgodnie z założeniami określonymi w Programie Funkcjonalno-Użytkowym (PFU) stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ. Część zamówienia nr 2 Zaprojektowanie i budowa systemu urządzeń piętrzących pn. "Ols" w Leśnictwie Wąkop, powiat nowomiejski, gm. Biskupiec, obręb Łąkorz, działka ew. nr 3234, 3235, zgodnie z założeniami określonymi w Programie Funkcjonalno-Użytkowym (PFU) stanowiącym załącznik nr 3 do SWZ. Część zamówienia nr 3 Zaprojektowanie i budowa systemu urządzeń piętrzących pn. "Rurki" w Leśnictwie Wąkop, powiat nowomiejski, gm. Biskupiec, obręb Łąkorz, działka ew. nr 3236/1, zgodnie z założeniami określonymi w Programie Funkcjonalno-Użytkowym (PFU) stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ. Część zamówienia nr 4 Zaprojektowanie i budowa systemu urządzeń piętrzących pn. "Biedaszek" w Leśnictwie Wąkop, powiat nowomiejski, gm. Biskupiec, obręb Łąkorz, działka ew. nr 3204, zgodnie z założeniami określonymi w Programie Funkcjonalno-Użytkowym (PFU) stanowiącym załącznik nr 5 do SWZ. Część zamówienia nr 5 Zaprojektowanie i budowa systemu urządzeń piętrzących w celu utworzenia obszaru bagiennego pn. "Tania" w Leśnictwie Słup, powiat grudziądzki, gm. Świecie n/Osą, obręb Lisnowo, działka ew. nr 3213, 3216, zgodnie z założeniami określonymi w Programie Funkcjonalno-Użytkowym (PFU) stanowiącym załącznik nr 6 do SWZ. Szczegółowy zakres prac został określony w oparciu o: SWZ oraz Program Funkcjonalno-Użytkowy (PFU). Wykonawca może złożyć ofertę na jedną lub większą ilość Części. Oferta złożona na daną Część musi jednakże obejmować cały zakres prac przewidzianych w SWZ dla tej Części.
Vorherige Bekanntmachung324175-2026
Interne KennungS.270.1.2.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45100000 Baureifmachung, 45110000 Abbruch von Gebäuden sowie allgemeine Abbruch- und Erdbewegungsarbeiten, 45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten, 45247000 Bauarbeiten für Dämme, Kanäle, Bewässerungskanäle und Aquädukte, 45248000 Bauarbeiten für hydromechanische Anlagen, 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
LosLOT-0002
TitelCzęść zamówienia nr 1 - Zaprojektowanie i budowa zastawki na rowie głównym sieci urządzeń melioracyjnych pn. "Zgniłki" w Leśnictwie Wąkop
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie i budowa zastawki na rowie głównym sieci urządzeń melioracyjnych pn. "Zgniłki" w Leśnictwie Wąkop, powiat nowomiejski, gm. Biskupiec, obręb Łąkorz, działka ew. nr 3242, 3243, 3246/2, 3246/1, 487/1, 487/2, 461, zgodnie z założeniami określonymi w Programie Funkcjonalno-Użytkowym (PFU) stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ.
Interne KennungS.270.1.2.2026 - cz. 1
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający nie przewiduje możliwości skorzystania z Prawa Opcji.
LosLOT-0003
TitelCzęść zamówienia nr 2 - Zaprojektowanie i budowa systemu urządzeń piętrzących pn. "Ols" w Leśnictwie Wąkop
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie i budowa systemu urządzeń piętrzących pn. "Ols" w Leśnictwie Wąkop, powiat nowomiejski, gm. Biskupiec, obręb Łąkorz, działka ew. nr 3234, 3235, zgodnie z założeniami określonymi w Programie Funkcjonalno-Użytkowym (PFU) stanowiącym załącznik nr 3 do SWZ.
Interne KennungS.270.1.2.2026 - cz. 2
LosLOT-0004
TitelCzęść zamówienia nr 3 - Zaprojektowanie i budowa systemu urządzeń piętrzących pn. "Rurki" w Leśnictwie Wąkop
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie i budowa systemu urządzeń piętrzących pn. "Rurki" w Leśnictwie Wąkop, powiat nowomiejski, gm. Biskupiec, obręb Łąkorz, działka ew. nr 3236/1, zgodnie z założeniami określonymi w Programie Funkcjonalno-Użytkowym (PFU) stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ.
Interne KennungS.270.1.2.2026 - cz. 3
LosLOT-0005
TitelCzęść zamówienia nr 4 - Zaprojektowanie i budowa systemu urządzeń piętrzących pn. "Biedaszek" w Leśnictwie Wąkop
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie i budowa systemu urządzeń piętrzących pn. "Biedaszek" w Leśnictwie Wąkop, powiat nowomiejski, gm. Biskupiec, obręb Łąkorz, działka ew. nr 3204, zgodnie z założeniami określonymi w Programie Funkcjonalno-Użytkowym (PFU) stanowiącym załącznik nr 5 do SWZ.
Interne KennungS.270.1.2.2026 - cz. 4
LosLOT-0006
TitelCzęść zamówienia nr 5 - Zaprojektowanie i budowa systemu urządzeń piętrzących w celu utworzenia obszaru bagiennego pn. "Tania" w Leśnictwie Słup
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie i budowa systemu urządzeń piętrzących w celu utworzenia obszaru bagiennego pn. "Tania" w Leśnictwie Słup, powiat grudziądzki, gm. Świecie n/Osą, obręb Lisnowo, działka ew. nr 3213, 3216, zgodnie z założeniami określonymi w Programie Funkcjonalno-Użytkowym (PFU) stanowiącym załącznik nr 6 do SWZ.
Interne KennungS.270.1.2.2026 - cz. 5