See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Právní služby v oblasti zadávání veřejných zakázek
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je poskytování právního poradenství a právních služeb v oblasti zadávání veřejných zakázek, pokud jde o přípravu zadávacích podmínek, administraci zadávacího řízení včetně přípravy návrhů rozhodnutí zadavatele a zastupování zadavatele před Úřadem pro ochranu hospodářské soutěže (dále jen „Úřad“ či „orgán dohledu“), a to v případech, kdy zadavatelem veřejné zakázky je Česká republika – Ministerstvo dopravy a dále též v případech, kdy se zadavatel účastní spolupráce zadavatelů při zadávání veřejné zakázky dle § 7 a násl. zákona č. 134/2016 Sb. Předmět veřejné zakázky zahrnuje: • právní poradenství týkající se volby vhodného druhu zadávacího řízení vedoucího k uzavření smlouvy pro uspokojení konkrétní potřeby zadavatele, • přípravu zadávacího řízení, spočívající zejména ve zpracování kompletní zadávací dokumentace k zadávacím řízením včetně zpracování návrhů smluv, • právní služby související s administrací zadávacích řízení dle zákona, • komplexní právní podporu při realizaci zadávacích řízení dle zákona, spočívající zejména v přípravě a zpracování jednotlivých úkonů zadavatele včetně protokolů, případného vysvětlení zadávací dokumentace, podpora při jednání příslušných komisí, vyřízení námitek proti postupu zadavatele a zajišťování veškerých uveřejňovacích povinností souvisejících se zadávacím řízením dle zákona, • zastupování zadavatele ve správním řízení vedeném Úřadem a v navazujícím soudním řízení správním ve věci žalob podaných proti rozhodnutí Úřadu, • právní konzultace a analýzy poskytované zadavateli ve věcech souvisejících s přípravou a průběhem zadávacích řízení podle zákona (např. poskytování stanovisek ke konkrétním právním otázkám), • zastoupení zadavatele dle § 43 zákona č. 134/2016 Sb. Zadavatel je oprávněn požadovat po vybraném dodavateli provedení pouze jednotlivých konkrétních činností vymezených v předchozích odstavcích. Určení požadované činnosti bude obsaženo v písemné výzvě k plnění, resp. objednávce, kterou zadavatel odešle vybranému dodavateli, a která představuje návrh na uzavření prováděcí smlouvy (ke způsobu uzavírání prováděcích smluv viz návrh rámcové dohody).
Interne Kennung: VZ-36-810/2024
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Podmínky jsou uvedeny v zadávací dokumentaci uveřejněné na profilu zadavatele.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79100000 Dienstleistungen im juristischen Bereich
Zusätzliche Einstufung (cpv): 75100000 Dienstleistungen der Verwaltung
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 2 zákona č. 134/2016 Sb. vyhrazuje změnu dodavatele v průběhu plnění veřejné zakázky.