561989-2026 - Wettbewerb
Polen – Reklamedienste – Promocja Województwa Warmińsko-Mazurskiego podczas rozgrywek Ekstraklasy piłki halowej mężczyzn w sezonie 2026/2027
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPromocja Województwa Warmińsko-Mazurskiego podczas rozgrywek Ekstraklasy piłki halowej mężczyzn w sezonie 2026/2027
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest promocja Województwa Warmińsko-Mazurskiego podczas rozgrywek Ekstraklasy piłki halowej mężczyzn w sezonie 2026/2027.
Interne KennungZP.272.1.85.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79342200 Reklamedienste
5. Los
LosLOT-0001