561999-2026 - Ergebnis
Polen – Personenkraftwagen – Zakup samochodów elektrycznych dla Straży Miejskiej m.st. Warszawy z podziałem na części – samochód osobowy
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup samochodów elektrycznych dla Straży Miejskiej m.st. Warszawy z podziałem na części – samochód osobowy
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego, wolnego od wad fizycznych i prawnych osobowego samochodu elektrycznego, zgodnego z Opisem przedmiotu zamówienia/Ofertą techniczną, stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ. 2. PROCEDURA ODWRÓCONA! JEDZ TYLKO OD WYKONAWCY OFERTY NAJWYŻEJ OCENIONEJ! Na podstawie art. 139 ust. 2 ustawy, przed wyborem najkorzystniejszej oferty Zamawiający wezwie Wykonawcę, którego oferta została najwyżej oceniona, do złożenia w wyznaczonym terminie, oświadczenia, że nie podlegał wykluczeniu oraz spełniał warunki udziału w postępowaniu na dzień złożenia oferty.
Vorherige Bekanntmachung468595-2026
Interne KennungSM.WZP.251.22.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34110000 Personenkraftwagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144900 Elektrofahrzeuge
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego, wolnego od wad fizycznych i prawnych osobowego samochodu elektrycznego, zgodnego z Opisem przedmiotu zamówienia/Ofertą techniczną, stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ.