See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: ČISTILNA, DEZINFEKCIJSKA IN MEHČALNA SREDSTVA
Beschreibung: Sukcesivni nakup čistilnih, dezinfekcijskih in mehčalnih sredstev za strojno čiščenje razne medicinske opreme.
Interne Kennung: JN-72992 (16-25/26)
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33000000 Medizinische Ausrüstungen, Arzneimittel und Körperpflegeprodukte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39830000 Reinigungsmittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: ČISTILNA SREDSTVA ZA STROJNO ČIŠČENJE RAZNIH MEDICINSKIH INŠTRUMENTOV IN OPREME
Beschreibung: SREDSTVA ZA TERMODEZINFEKTORJE V CENTRALNI STERILIZACIJI SREDSTVA ZA ČIŠČENJE NOČNIH POSOD (BLATEKS) SREDSTVA ZA PREHODNI TERMODEZINFEKTOR RAPIDAER SREDSTVA ZA TERMODEZINFEKTOR MEDIAVATORSTM ISATM SREDSTVA ZA TERMODEZINFEKTOR GE15 OSTALA SREDSTVA ZA STROJNO UPORABO
Interne Kennung: 526360
Haupteinstufung (cpv): 39830000 Reinigungsmittel
Los: LOT-0002
Titel: SOL ZA MEHČANJE VODE
Beschreibung: SOL ZA MEHČANJE VODE
Interne Kennung: 526361