2. Verfahren
Verfahren
Titel: Gem. Smallingerland Raamovereenkomst houtige gewassen en bomen
Beschreibung: Het werk bestaat in hoofdzaak uit: - Het snoeien van bomen; - Vellen bomen; - Verwijderen van stobben; - Aanvullen van gaten; - Knotten van bomen en het terugzetten (nieuwe uitlopers) van gekandelaberde bomen; - Afzetten, dunnen en klepelen van bosplantsoen / houtige gewassen; - Digitaal registreren van uitgevoerde werkzaamheden; En het verrichten van bijkomende werkzaamheden. Zie bestek.
Interne Kennung: RAW-bestek nr. 26025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77300000 Dienstleistungen im Gartenbau
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77340000 Baum- und Heckenschnitt
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De overeenkomst wordt aangegaan voor de periode van 1 jaar, te weten van november 2026 tot en met november 2027. Met een optie voor 3 maal een verlenging van 1 jaar.