562045-2026 - Wettbewerb
Rumänien – Straßeninstandhaltungsarbeiten – Achiziționare piatră spartă și beton de ciment C16/20
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Achiziționare piatră spartă și beton de ciment C16/20
Beschreibung: Obiectul contractului este reprezentat de “Achiziționare piatră spartă și beton de ciment C16/20”. Specificațiile privind lucrările ce urmează a fi achiziționate se regăsesc în caietul de sarcini. Cantitățile ce se doresc a fi achiziționate sunt următoarele: - Piatră spartă: 12.000 mp - Beton de ciment C16/20: 12.000 mp Numărul zile până la care se pot solicita clarificări înainte de data limită de depunere a ofertelor: 20 zile Autoritatea contractantă va răspunde solicitărilor de clarificări transmise în termen cu 11 zile înainte de data limită de depunere a ofertelor.
Interne Kennung: 4205670/2026/21
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45233141 Straßeninstandhaltungsarbeiten
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Default lot
Beschreibung: Obiectul contractului este reprezentat de “Achiziționare piatră spartă și beton de ciment C16/20”, conform cerințelor solicitate în caietul de sarcini. Cantitățile ce se doresc a fi achiziționate sunt următoarele: - Piatră spartă: 12.000 mp - Beton de ciment C16/20: 12.000 mp
Interne Kennung: 1