2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup, dostawa, montaż i uruchomienie 1 szt. urządzenia RTG stacjonarnego do prześwietlania bagaży podróżnych w części odlot „PIRS”, z przeznaczeniem dla Oddziału Celnego Osobowego w Warszawie
Beschreibung: Zakup, dostawa, montaż i uruchomienie 1 szt. urządzenia RTG stacjonarnego do prześwietlania bagaży podróżnych w części odlot „PIRS”, z przeznaczeniem dla Oddziału Celnego Osobowego w Warszawie
Interne Kennung: BOU-V.272.22.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38500000 Apparate und Geräte zum Prüfen und Testen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38582000 Röntgenkontrollausrüstung, 38581000 Kofferdurchleuchtungsausrüstung
5. Los
Los: LOT-0001