See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: 57/43/3/26/118 Projects North – Power Distribution & Substations. Buitenwerken (graaf- en grondwerken, kabelaanleg, kabelwegen/trekputten/betonsleuven, kasten en verlichtingspylonen). Raamovereenkomst. Perceel 1: Provincies Oost- en West-Vlaanderen. Perceel 2: Provincies Antwerpen, Limburg en Vlaams-Brabant.
Beschreibung: Deze opdracht betreft: De onderhavige opdracht betreft een raamovereenkomst van werken voor Power Distribution en Substations en betreft voornamelijk: - graaf- en grondwerken, - de aanleg van kabels, - het leveren en plaatsen van kabelwegen, trekputten, betonsleuven,... - het plaatsen van kasten - het leveren, plaatsen en afbreken van verlichtingspylonen.
Interne Kennung: 5743326118
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45314310 Verlegen von Kabeln
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 5743326118 - Projects North – Power Distribution & Substations. Buitenwerken (graaf- en grondwerken, kabelaanleg, kabelwegen/trekputten/betonsleuven, kasten en verlichtingspylonen). Raamovereenkomst. Perceel 1: Provincies Oost- en West-Vlaanderen.
Beschreibung: De onderhavige opdracht betreft een raamovereenkomst van werken voor Power Distribution en Substations en betreft voornamelijk: - graaf- en grondwerken, - de aanleg van kabels, - het leveren en plaatsen van kabelwegen, trekputten, betonsleuven,... - het plaatsen van kasten - het leveren, plaatsen en afbreken van verlichtingspylonen
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: 57/43/3/26/118 Projects North – Power Distribution & Substations. Buitenwerken (graaf- en grondwerken, kabelaanleg, kabelwegen/trekputten/betonsleuven, kasten en verlichtingspylonen). Raamovereenkomst. Perceel 2: Provincies Antwerpen, Limburg en Vlaams-Brabant.
Beschreibung: Deze opdracht betreft: De onderhavige opdracht betreft een raamovereenkomst van werken voor Power Distribution en Substations en betreft voornamelijk: - graaf- en grondwerken, - de aanleg van kabels, - het leveren en plaatsen van kabelwegen, trekputten, betonsleuven,... - het plaatsen van kasten - het leveren, plaatsen en afbreken van verlichtingspylonen,
Interne Kennung: 2
Haupteinstufung (cpv): 45112000 Aushub- und Erdbewegungsarbeiten