562097-2026 - Wettbewerb
Polen – Reparatur und Wartung von medizinischen Einrichtungen – Świadczenie usług w zakresie przeglądów i napraw pogwarancyjnych Rezonansu Magnetycznego Magnetom Skyra Produkcji Firmy Siemens Healthcare Sp. z o.o. dla potrzeb Mazowieckiego Szpitala Bródnowskiego Sp. z o.o.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelŚwiadczenie usług w zakresie przeglądów i napraw pogwarancyjnych Rezonansu Magnetycznego Magnetom Skyra Produkcji Firmy Siemens Healthcare Sp. z o.o. dla potrzeb Mazowieckiego Szpitala Bródnowskiego Sp. z o.o.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest Świadczenie usług w zakresie przeglądów i napraw pogwarancyjnych Rezonansu Magnetycznego Magnetom Skyra Produkcji Firmy Siemens Healthcare Sp. z o.o. dla potrzeb Mazowieckiego Szpitala bródnowskiego Sp. z o.o., MSB/PN/51/07/2026, których szczegółowy zakres i przedmiot zamówienia został określony w załączniku nr 9 do SWZ (OPZ). Szczegółowe obowiązki Wykonawcy opisane są w projekcie umowy stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ.
Interne KennungMSB/PN/51/07/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50421000 Reparatur und Wartung von medizinischen Einrichtungen
5. Los
LosLOT-0001