2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor leveringen van warme soep aan de basisscholen van Aarschot
Beschreibung: Deze opdracht betreft het afsluiten van een raamovereenkomst voor de leveringen van warme soep aan de basisscholen van Aarschot met één ondernemer per perceel. De opdracht is opgedeeld in de volgende twee percelen: - Perceel 1: Levering van warme soep op maandag en donderdag - Perceel 2: Levering van warme soep op dinsdag en vrijdag Volgende scholen bevinden zich op het grondgebied van Aarschot en maken deel uit van de opdracht: - GO! Basisschool Zonnedorp Aarschot, Bogaardenlaan 8 - Vrije basisschool De Springplank - School met De Bijbel, Godshertogestraat 36 - Vrije Basisschool - Sancta Maria, Kard. Mercierstraat 10 - GO! Basisschool - De Hoogvlieger Aarschot, Herseltsesteenweg 221 - Vrije Basisschool Langdorp, Hombergstraat 1 - Vrije Basisschool Langdorp, Langdorpsesteenweg 337 - Vrije Basisschool Wolfsdonk, Veerlestraat 7 - Vrije Basisschool Gelrode, Pastoor Dergentstraat 109 - BuBaO Elzenhof Aarschot, Nieuwland 1 Het totaal aantal leerlingen op 01.02.2025 was 1.608. De opdracht betreft het aangaan van een raamovereenkomst: de aanbestedende overheid plaatst bestellingen in functie van haar behoeften. De werkelijk bestelde hoeveelheden kunnen verschillen van de opgegeven (vermoedelijke) hoeveelheden in de inventaris. Er is geen afnameverplichting en geen exclusiviteit. Gedurende de looptijd van de raamovereenkomst is het mogelijk dat er scholen verdwijnen of bijkomen, of vestigingen samengevoegd worden. De opdrachtnemer kan geen aanspraak maken op schadevergoeding indien één of meerdere adressen niet meer dienen beleverd te worden.
Interne Kennung: PPP02J-1604/6235/2026/044
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15894210 Schulmahlzeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Levering van warme soep op maandag en donderdag
Beschreibung: Levering van warme soep op maandag en donderdag
Interne Kennung: 2026/044_1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15891400 Suppen, 15891900 Gemüsesuppen
Los: LOT-0002
Titel: Levering van warme soep op dinsdag en vrijdag
Beschreibung: Levering van warme soep op dinsdag en vrijdag
Interne Kennung: 2026/044 2_2