See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: TIJDELIJKE VERSTERKING MRP-PLANNER (ihkv 20230169 RO met minicompetitie voor consultancy)
Beschreibung: Deze opdracht wordt geplaatst in het kader van de raamovereenkomst “20230169 Raamovereenkomst met minicompetitie voor consultancy inzake facility, logistiek, financiën, marketing, communicatie en HR” (hierna, “de Raamovereenkomst”), die op 17 april 2025 gesloten werd.
Interne Kennung: 20260061
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79000000 Dienstleistungen für Unternehmen: Recht, Marketing, Consulting, Einstellungen, Druck und Sicherheit
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 20260061 - 1
Beschreibung: TIJDELIJKE VERSTERKING MRP-PLANNER
Interne Kennung: 1
562126-2026 - Resultaat
België – Zakelijke dienstverlening: juridisch, marketing, consulting, drukkerij en beveiliging – TIJDELIJKE VERSTERKING MRP-PLANNER (ihkv 20230169 RO met minicompetitie voor consultancy)
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: 20260061
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79000000 Zakelijke dienstverlening: juridisch, marketing, consulting, drukkerij en beveiliging
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: 20260061 - 1
Interne identificatiecode: 1