562161-2026 - Wettbewerb
Polen – Server – Dostawa serwerów ze wsparciem posprzedażowym wraz z oprogramowaniem
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa serwerów ze wsparciem posprzedażowym wraz z oprogramowaniem
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest Dostawa serwerów ze wsparciem posprzedażowym wraz z oprogramowaniem z wyodrębnieniem zamawiania podstawowego i opcjonalnego. Zamawiający przewiduje prawo opcji. Szczegółowy opis zastosowania prawa opcji zawierają Opis przedmiotu zamówienia (OPZ), stanowiący zał. nr 1 do SWZ oraz wzór umowy zał.nr 3 do SWZ. Zamawiający nie dopuszcza możliwość składania ofert częściowych. Zamawiający nie przewiduje udzielania zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 8 Pzp. Zamawiający oświadcza, iż będąc administratorem danych oraz mając na względzie przepisy ustawy z dnia 10.5.2018 r. o ochronie danych osobowych (dalej RODO) wdrożył środki bezpieczeństwa adekwatne do zidentyfikowanych przez siebie ryzyk oraz dające rękojmie należytego zabezpieczenia danych osobowych przekazywanych w ramach postępowania. Szczegółowa klauzula informacyjna z art. 13 RODO zawarta jest w SWZ.
Interne KennungZER-­ZP-­7/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensI.1. Zamawiający wymaga, aby oferowane świadczenie, w tym wszystkie produkty ICT, usługi ICT oraz procesy ICT wykorzystywane do realizacji zamówienia, zarówno jako elementy główne, jak i komponenty, elementy środowiska świadczenia usługi lub rozwiązania towarzyszące, nie obejmowało: 1) produktów ICT, usług ICT lub procesów ICT wskazanych w rekomendacji, o której mowa w art. 33 ust. 4 ustawy z dnia 5 lipca 2018 r. o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa, stwierdzającej ich negatywny wpływ na podstawowy interes bezpieczeństwa państwa; 2) produktu ICT, którego typ został określony w decyzji w sprawie uznania dostawcy za dostawcę wysokiego ryzyka, o której mowa w art. 67b ust. 15 ustawy z dnia 5 lipca 18 2018 r. o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa, ani usług ICT lub procesów ICT określonych w tej decyzji. Niespełnienie powyższego wymagania skutkuje odrzuceniem oferty odpowiednio na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 17 albo pkt 19 ustawy Pzp. 2. Zamawiający żąda złożenia wraz z ofertą pod rygorem nieważności w formie elektronicznej następujących przedmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie, że oferowane dostawy spełniają określone przez Zamawiającego w Rozdziale 13 pkt 1 powyżej wymagania: 1) Oświadczenie Wykonawcy dotyczące elementów ICT objętych ofertą – zał. nr 8 do SWZ. II. 3. W przypadku zaoferowania procesora równoważnego oraz w celu potwierdzenia zgodności oferowanych dostaw z wymaganiami, cechami lub kryteriami określonymi w OPZ lub kryteriami oceny ofert, lub wymaganiami związanymi z realizacją zamówienia, Zamawiający wymaga złożenia wraz z ofertą następujących przedmiotowych środków dowodowych: o których mowa w zał. nr 1 do SWZ - OPZ: a) Tab. nr 1. Wymagania wspólne dla serwerów: Na potwierdzenie spełnienia norm, posiadania certyfikatów, deklaracji zgodności oraz posiadania dokumentacji technicznej producenta, o których jest mowa w zał. nr 1 OPZ w wierszu Certyfikaty Wykonawca zobowiązany jest dołączyć do oferty Oświadczenie - zał. 9 do SWZ. b) Tab. nr 2. Serwer Rack Typ 1 (zakup opcjonalny): 1 procesor szesnastordzeniowy, Intel Xeon 6517P lub równoważny, osiągający w testach SPECrate2017_int_base wynik nie gorszy niż 385 (dla konfiguracji z 2 procesorami). Pobór mocy procesora (TDP) do 190W. c) Tab. nr 3. Serwer Rack Typ 2: 1 procesor szesnastordzeniowy, Intel Xeon 6517P lub równoważny, osiągający w testach SPECrate2017_int_base wynik nie gorszy niż 385 (dla konfiguracji z 2 procesorami). Pobór mocy procesora (TDP) do 190W. d) Tab. nr 4. Serwer Rack Typ 3: 2 procesory szesnastordzeniowe, Intel Xeon 6517P lub równoważny, osiągający w testach SPECrate2017_int_base wynik nie gorszy niż 385 (dla konfiguracji z 2 procesorami). Pobór mocy procesora (TDP) do 190W. e) Tab. nr 5. Serwer Rack Typ 4: 1 procesor szesnastordzeniowy, Intel Xeon 6517P lub równoważny, osiągający w testach SPECrate2017_int_base wynik nie gorszy niż 385 (dla konfiguracji z 2 procesorami). Pobór mocy procesora (TDP) do 190W. f). Tab. nr 6. Serwer Rack Typ 5 (zakup opcjonalny): 1 procesor szesnastordzeniowy, Intel Xeon 6517P lub równoważny, osiągający w testach SPECrate2017_int_base wynik nie gorszy niż 385 (dla konfiguracji z 2 procesorami). Pobór mocy procesora (TDP) do 190W. g) Tab. nr 7. Serwer Rack Typ 6 (zakup opcjonalny): 1 procesor dwunastordzeniowy, Intel Xeon 6505P lub równoważny, osiągający w testach SPECrate2017_int_base wynik nie gorszy niż 284 (dla konfiguracji z 2 procesorami). Pobór mocy procesora (TDP) do 150W. h) Tab. nr 8. Serwer Rack Typ 7 (zakup opcjonalny): 1 procesor szesnastordzeniowy, Intel Xeon 6517P lub równoważny, osiągający w testach SPECrate2017_int_base wynik nie gorszy niż 385 (dla konfiguracji z 2 procesorami). Pobór mocy procesora (TDP) do 190W. Dot. Tab. 2-8: W przypadku zaoferowania procesora równoważnego, wynik testu musi być opublikowany na stronie www.spec.org. Na potwierdzenie osiągnięcia wymaganej przez Zamawiającego wydajności procesora, Wykonawca zobowiązany jest dołączyć do oferty wydruk strony benchmarków. Dołączenie do oferty wydruku strony benchmarków wymagane jest dla procesora równoważnego. Wskazany wydruk musi zawierać datę publikacji testu i nie może być wykonany wcześniej niż 3 miesiące przed upływem terminu składania ofert. 4. Wykonawca składa przedmiotowe środki dowodowe wraz z ofertą. 5. Zamawiający może żądać od Wykonawców wyjaśnień dotyczących treści przedmiotowych środków dowodowych. 6. Jeżeli Wykonawca nie złożył przedmiotowych środków dowodowych lub złożone przedmiotowe środki dowodowe są niekompletne, Zamawiający zgodnie z art. 107 ust. 2 ustawy Pzp, wezwie Wykonawcę do ich złożenia lub uzupełnienia w wyznaczonym terminie. 7. W przypadku niezłożenia wymaganych przedmiotowych środków dowodowych lub złożenia niekompletnych lub błędnych przedmiotowych środków dowodowych w odpowiedzi na wezwanie Zamawiającego, o którym mowa w pkt 13.4. SWZ, oferta Wykonawcy podlegać będzie odrzuceniu.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48820000 Server
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48822000 Computerserver, 72268000 Bereitstellung von Software, 71356300 Technische Unterstützung
5. Los
LosLOT-0001
TitelDostawa serwerów ze wsparciem posprzedażnym wraz z oprogramowaniem
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa serwerów ze wsparciem posprzedażnym wraz z oprogramowaniem z wyodrębnieniem zamówienia podstawowego i opcjonalnego. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Opis przedmiotu zamówienia (OPZ), stanowiący zał. nr 1 do SWZ oraz wzór umowy zał.nr 3 do SWZ. Zamawiający przewiduje prawo opcji. Szczegółowy opis zastosowania prawa opcji zawierają Opis przedmiotu zamówienia (OPZ), stanowiący zał. nr 1 do SWZ oraz wzór umowy zał.nr 3 do SWZ.
Interne KennungDostawa serwerów ze wsparciem posprzedażnym wraz z oprogramowaniem
Optionen
Beschreibung der OptionenW przypadku serwerów stanowiących zamówienie opcjonalne, dostawa i instalacja nastąpi w terminie wskazanym w pkt. 1, o ile opcja zostanie uruchomiona nie później niż 4 dni robocze od dnia zawarcia Umowy. Zamawiający prześle informacje o uruchomieniu opcji zgodnie z informacją określoną w § 6 ust. 5.