See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Konkurs ofert na udzielanie świadczeń zdrowotnych w następujących zakresach: Pakiet nr 1 Udzielanie całodobowych świadczeń zdrowotnych w Oddziale Chirurgii Ogólnej i Kolorektalnej z Pododdziałem Chirurgii Onkologicznej. Pakiet nr 2 Udzielanie całodobowych świadczeń zdrowotnych w Oddziale Chirurgii Ogólnej i Kolorektalnej z Pododdziałem Chirurgii Onkologicznej i praca w Poradni Chirurgii Ogólnej.
Beschreibung: Przedmiotem postępowania konkursowego jest udzielanie świadczeń zdrowotnych w następujących zakresach: Pakiet nr 1 Udzielanie całodobowych świadczeń zdrowotnych w Oddziale Chirurgii Ogólnej i Kolorektalnej z Pododdziałem Chirurgii Onkologicznej. Szacunkowa minimalna liczba godzin objęta przedmiotem zamówienia na okres objęty postępowaniem konkursowym od dnia 01.08.2025 r do dnia 31.07.2027 r wynosi 6912 godzin, szacunkowa maksymalna liczba godzin wynosi 34 560. Pakiet nr 2 Udzielanie całodobowych świadczeń zdrowotnych w Oddziale Chirurgii Ogólnej i Kolorektalnej z Pododdziałem Chirurgii Onkologicznej i praca w Poradni Chirurgii Ogólnej. Szacunkowa minimalna liczba godzin objęta przedmiotem zamówienia na okres objęty postępowaniem konkursowym od dnia 01.08.2025 r do dnia 31.07.2027 r wynosi 2304 godzin, szacunkowa maksymalna liczba godzin wynosi 11 520. Szacunkowa ilość punktów do zrealizowania w zakresie Poradni Chirurgii Ogólnej wynosi 250 000 w okresie od 01.08.2025 do 31.07.2027 r.
Interne Kennung: DSO.113.36.2025
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85121200 Dienstleistungen von Fachärzten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85100000 Dienstleistungen des Gesundheitswesens, 85143000 Einsatz von Krankenwagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Konkurs ofert na udzielanie świadczeń zdrowotnych w następujących zakresach: Pakiet nr 1 Udzielanie całodobowych świadczeń zdrowotnych w Oddziale Chirurgii Ogólnej i Kolorektalnej z Pododdziałem Chirurgii Onkologicznej.
Beschreibung: Przedmiotem postępowania konkursowego jest udzielanie świadczeń zdrowotnych w następujących zakresach: Pakiet nr 1 Udzielanie całodobowych świadczeń zdrowotnych w Oddziale Chirurgii Ogólnej i Kolorektalnej z Pododdziałem Chirurgii Onkologicznej. Szacunkowa minimalna liczba godzin objęta przedmiotem zamówienia na okres objęty postępowaniem konkursowym od dnia 01.08.2025 r do dnia 31.07.2027 r wynosi 6912 godzin, szacunkowa maksymalna liczba godzin wynosi 34 560.
Los: LOT-0002
Titel: Konkurs ofert na udzielanie świadczeń zdrowotnych w następujących zakresach: Pakiet nr 2 Udzielanie całodobowych świadczeń zdrowotnych w Oddziale Chirurgii Ogólnej i Kolorektalnej z Pododdziałem Chirurgii Onkologicznej i praca w Poradni Chirurgii Ogólnej.
Beschreibung: Przedmiotem postępowania konkursowego jest udzielanie świadczeń zdrowotnych w następujących zakresach: Pakiet nr 2 Udzielanie całodobowych świadczeń zdrowotnych w Oddziale Chirurgii Ogólnej i Kolorektalnej z Pododdziałem Chirurgii Onkologicznej i praca w Poradni Chirurgii Ogólnej. Szacunkowa minimalna liczba godzin objęta przedmiotem zamówienia na okres objęty postępowaniem konkursowym od dnia 01.08.2025 r do dnia 31.07.2027 r wynosi 2304 godzin, szacunkowa maksymalna liczba godzin wynosi 11 520. Szacunkowa ilość punktów do zrealizowania w zakresie Poradni Chirurgii Ogólnej wynosi 250 000 w okresie od 01.08.2025 do 31.07.2027 r.