2. Verfahren
Verfahren
Titel: Udbud af Vinduespolering i Egedal Kommune
Beschreibung: Egedal Kommune udbyder hermed opgaven med vinduespolering i Egedal Kommune som offentligt udbud efter Udbudslovens afsnit II. Vinduespolering omfatter både indvendig og udvendigvinduespolering.For at tilgodese SMV-virksomheder, har Egedal Kommune valgt at opdele opgaven i 4 områder, som bliver udbudt som særskilte delaftaler:- Delaftale 1: Område Smørum.- Delaftale 2: Område Stenløse- Delaftale 3: Område Ølstykke- Delaftale 4: Egedal Rådhus mvUdbuddet gennemføres som et offentligt udbud efter Udbudslovens afsnit II med tildelingskriteriet "bedste forhold mellem pris og kvalitet". Der vil efter endt udbudsproces blive indgået kontrakter med op til 4 tilbudsgivere.
Interne Kennung: 26/4047
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90911300 Fensterreinigung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90911000 Wohnungs-, Gebäude- und Fensterreinigung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Delaftale 1: Område Smørum
Beschreibung: Egedal Kommune udbyder hermed opgaven med vinduespolering i Egedal Kommune som offentligt udbud efter Udbudslovens afsnit II. Vinduespolering omfatter både indvendig og udvendigvinduespolering.For at tilgodese SMV-virksomheder, har Egedal Kommune valgt at opdele opgaven i 4 områder, som bliver udbudt som særskilte delaftaler:- Delaftale 1: Område Smørum.- Delaftale 2: Område Stenløse- Delaftale 3: Område Ølstykke- Delaftale 4: Egedal Rådhus mv.Dette er delaftale 1.
Interne Kennung: 26/4047 - 26-A0023-0
Los: LOT-0002
Titel: Delaftale 2: Område Stenløse
Beschreibung: Egedal Kommune udbyder hermed opgaven med vinduespolering i Egedal Kommune som offentligt udbud efter Udbudslovens afsnit II. Vinduespolering omfatter både indvendig og udvendigvinduespolering.For at tilgodese SMV-virksomheder, har Egedal Kommune valgt at opdele opgaven i 4 områder, som bliver udbudt som særskilte delaftaler:- Delaftale 1: Område Smørum.- Delaftale 2: Område Stenløse- Delaftale 3: Område Ølstykke- Delaftale 4: Egedal Rådhus mv.Dette er delaftale 2.
Interne Kennung: 26/4047 - 26-A0024-1
Los: LOT-0003
Titel: Delaftale 3: Område Ølstykke
Beschreibung: Egedal Kommune udbyder hermed opgaven med vinduespolering i Egedal Kommune som offentligt udbud efter Udbudslovens afsnit II. Vinduespolering omfatter både indvendig og udvendigvinduespolering.For at tilgodese SMV-virksomheder, har Egedal Kommune valgt at opdele opgaven i 4 områder, som bliver udbudt som særskilte delaftaler:- Delaftale 1: Område Smørum.- Delaftale 2: Område Stenløse- Delaftale 3: Område Ølstykke- Delaftale 4: Egedal Rådhus mv.Dette er delaftale 3.
Interne Kennung: 26/4047 - 26-A0025-2
Los: LOT-0004
Titel: Delaftale 4: Område Rådhus mv.
Beschreibung: Egedal Kommune udbyder hermed opgaven med vinduespolering i Egedal Kommune som offentligt udbud efter Udbudslovens afsnit II. Vinduespolering omfatter både indvendig og udvendigvinduespolering.For at tilgodese SMV-virksomheder, har Egedal Kommune valgt at opdele opgaven i 4 områder, som bliver udbudt som særskilte delaftaler:- Delaftale 1: Område Smørum.- Delaftale 2: Område Stenløse- Delaftale 3: Område Ølstykke- Delaftale 4: Område Rådhus mv.Dette er delaftale 4.
Interne Kennung: 26/4047 - 26-A0026-3