2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa trzech (3) sztuk elektrycznych autobusów dla PKS S.A. Kłodzko w Restrukturyzacji
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa trzech (3) sztuk takich samych fabrycznie nowych autobusów zeroemisyjnych elektrycznych, kategorii M3 klasa II (autobusy międzymiastowe) dla PKS w Kłodzku S.A. 2. Oferowany przedmiot zamówienia musi spełniać minimalne parametry techniczne opisane szczegółowo w Części III niniejszej SWZ – Opis przedmiotu zamówienia.
Interne Kennung: ORG.272.1.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34121100 Busse für den öffentlichen Verkehr
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144910 Elektrobusse, 34121400 Niederflurbusse, 31158000 Ladegeräte
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa trzech (3) sztuk takich samych fabrycznie nowych autobusów zeroemisyjnych elektrycznych, kategorii M3 klasa II (autobusy międzymiastowe) dla PKS w Kłodzku S.A.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144910 Elektrobusse, 31158000 Ladegeräte
Menge: 3