See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Provádění těžebních činností 2020+ (DNS)
Beschreibung: Předmětem veřejných zakázek zadávaných v DNS bude poskytování služeb pěstební činnosti včetně dodávek sadebního materiálu. Pěstební činnosti zahrnují veškeré činnosti spojené s obnovou, výchovou a ochranou lesních porostů, specifikovaných chemických přípravků, pletiva, plachetek a dalších materiálů nezbytných k provádění pěstební činnosti. Blíže viz zadávací dokumentace.
Vorherige Bekanntmachung: 35921-2019
Interne Kennung: 099/2019/142
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77211500 Baumpflege
5. Los
Los: LOT-0011
Titel: Výzva k podání nabídek č. 301 v kategorii 27 - Výroba dříví komplexní četou - LZ Boubín / polesí Včelná / 2024 / 3
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 301 v kategorii 27 - Výroba dříví komplexní četou - LZ Boubín / polesí Včelná / 2024 / 3
Interne Kennung: 099/2019/142/3609
Los: LOT-0012
Titel: Výzva k podání nabídek č. 91 v kategorii 68 - Práce a těžba motorovou pilou - LZ Boubín / polesí Kleť / 2024 / 7
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 91 v kategorii 68 - Práce a těžba motorovou pilou - LZ Boubín / polesí Kleť / 2024 / 7
Interne Kennung: 099/2019/142/3610
Los: LOT-0013
Titel: Výzva k podání nabídek č. 92 v kategorii 68 - Práce a těžba motorovou pilou - LZ Boubín / polesí Kleť / 2024 / 8
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 92 v kategorii 68 - Práce a těžba motorovou pilou - LZ Boubín / polesí Kleť / 2024 / 8
Interne Kennung: 099/2019/142/3611
Los: LOT-0014
Titel: Výzva k podání nabídek č. 81 v kategorii 62 - Výroba dříví kombinovanou technologií KŘ Karlovy Vary, LS Přimda, revír Lesná
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 81 v kategorii 62 - Výroba dříví kombinovanou technologií KŘ Karlovy Vary, LS Přimda, revír Lesná
Interne Kennung: 099/2019/142/3612
Los: LOT-0015
Titel: Výzva k podání nabídek č. 90 v kategorii 6 - Těžba dříví harvestorem - revír Sedliště,
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 90 v kategorii 6 - Těžba dříví harvestorem - revír Sedliště,
Interne Kennung: 099/2019/142/3613
Los: LOT-0016
Titel: Výzva k podání nabídek č. 91 v kategorii 6 - Těžba dříví harvestorem - revír Tachov
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 91 v kategorii 6 - Těžba dříví harvestorem - revír Tachov
Interne Kennung: 099/2019/142/3614
Los: LOT-0017
Titel: Výzva k podání nabídek č. 33 v kategorii 28 - Výroba dříví na OM komplexní četou na LZ Kladská, polesí Prameny.
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 33 v kategorii 28 - Výroba dříví na OM komplexní četou na LZ Kladská, polesí Prameny.
Interne Kennung: 099/2019/142/3621
Los: LOT-0018
Titel: Výzva k podání nabídek č. 176 v kategorii 12 - Výroba dříví harvestorovou technologií - LZ Boubín / polesí Loučovice / 2024 / 8
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 176 v kategorii 12 - Výroba dříví harvestorovou technologií - LZ Boubín / polesí Loučovice / 2024 / 8
Interne Kennung: 099/2019/142/3622
Los: LOT-0019
Titel: Výzva k podání nabídek č. 177 v kategorii 12 - Výroba dříví harvestorovou technologií - LZ Boubín / polesí Loučovice / 2024 / 9
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 177 v kategorii 12 - Výroba dříví harvestorovou technologií - LZ Boubín / polesí Loučovice / 2024 / 9
Interne Kennung: 099/2019/142/3623
Los: LOT-0020
Titel: Výzva k podání nabídek č. 93 v kategorii 68 - Práce a těžba motorovou pilou - LZ Boubín / polesí Prachatice / 2024 / 7
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 93 v kategorii 68 - Práce a těžba motorovou pilou - LZ Boubín / polesí Prachatice / 2024 / 7
Interne Kennung: 099/2019/142/3624