2. Verfahren
Verfahren
Titel: 250046GSD | Leveren Bomen en Heesters Gemeente Sliedrecht
Beschreibung: De gemeente Sliedrecht wil voor de komende jaren (vier) met betrekking tot het leveren van bomen heesters raamovereenkomst aangaan met maximaal twee raamcontractanten. Eén raamovereenkomst voor Bomen en één raamovereenkomst voor Heesters. Zie leidraad
Interne Kennung: 250046GSD
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 03450000 Erzeugnisse von Forstbaumschulen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 03451300 Sträucher
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Bomen
Beschreibung: Zie leidraad Zie leidraad
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Heesters
Interne Kennung: 2
Haupteinstufung (cpv): 03451300 Sträucher