2. Verfahren
Verfahren
Titel: Utrzymanie w prawidłowym stanie technicznym infrastruktury technicznej systemów zasilania gwarantowanego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa utrzymania w prawidłowym stanie technicznym infrastruktury technicznej zasilania gwarantowanego obiektów Komendy Głównej Policji w Warszawie. W ramach zamówienia wykonawca jest zobowiązany do wykonywania kwartalnych przeglądów konserwacyjnych oraz bieżących usług serwisowych jak również wykonywania napraw awaryjnych urządzeń oraz instalacji w obiekcie. W zakresie zamówienia znajdują się instalacje elektryczne zasilające i odbiorcze, rozdzielnie elektryczne 15 i 0,4 kV, transformatory energetyczne, rozdzielnice elektryczne, agregaty prądotwórcze , zasilacze UPS, system nadzoru BMS.
Interne Kennung: 164/Cir/26/AKrz
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50700000 Reparatur und Wartung von Einrichtungen in Gebäuden
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50532000 Reparatur und Wartung von elektrischen Maschinen, Geräten und zugehörigen Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001