See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Modernizace venkovního sportoviště v areálu Bohemia - dodávka vybavení - ETAPA č. 2
Beschreibung: Předmětem zakázky je dodávka nových/nepoužitých sportovních/herních prvků včetně dopadových ploch/podkladů do venkovního (volně přístupného) areálu Bohemia, Sokolov. Součástí je rovněž doprava a instalace vybavení v místě plnění a případná likvidace obalů, vzniklých v souvislosti s dodávkou.
Interne Kennung: VZ/2967/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Nadlimitní veřejná zakázka na dodávky - otevřené řízení dle §56 ZZVZ
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 37535200 Spielplatzausrüstungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 37410000 Freiluftsportausrüstungen, 37535100 Schaukeln
5. Los
Los: LOT-0004
Titel: Modernizace venkovního sportoviště v areálu Bohemia – dodávka vybavení – ETAPA č. 2 - Mlhoviště
Beschreibung: Předmětem zakázky je kompletní dodávka a odborná instalace 2 ks nízkotlakého mlžícího sloupku včetně vybudování vodovodní přípojky v délce cca 20 m, zemních prací a následného uvedení povrchů do původního stavu.
Interne Kennung: část 4
Los: LOT-0003
Titel: Modernizace venkovního sportoviště v areálu Bohemia – dodávka vybavení – ETAPA č. 2 - Kuličková dráha
Beschreibung: Předmětem zakázky je dodávka (doprava) a montáž interaktivního herního prvku „na klíč“ - venkovní kuličkové dráhy včetně kuličkomatu (500 ks kuliček). Součástí plnění je zpracování autorského návrhu, výroba a dodávka a samotná instalace/umístění v terénu (stavební práce, finální úpravy terénu). Součástí plnění je výchozí revize po instalaci prvku.
Interne Kennung: VZ/2697/2026
Los: LOT-0002
Titel: Modernizace venkovního sportoviště v areálu Bohemia – dodávka vybavení – ETAPA č. 2 - Houpačka
Beschreibung: Předmětem zakázky je dodávka a montáž herního prvku - vícemístné houpačky pro děti včetně dopadové plochy. Součástí plnění je výchozí revize po instalaci prvku.
Interne Kennung: část 2
Haupteinstufung (cpv): 37535100 Schaukeln
Los: LOT-0001
Titel: Modernizace venkovního sportoviště v areálu Bohemia – dodávka vybavení – ETAPA č. 2 - Discgolf a multigolf
Beschreibung: Předmětem zakázky je dodávka (doprava) a montáž discgolfových/multigolfových košů včetně výhozišť. Zakázka zahrnuje grafické práce (návrh map a cedulí), veškerý materiál, dopravu, výkopové práce, montáž a odvoz přebytečného materiálu. Součástí plnění je výchozí revize po instalaci prvku. Dodávka doplní/rozšíří stávající, již funkční, discgolfové a multigolfové hřiště.
Interne Kennung: část 1
Haupteinstufung (cpv): 37410000 Freiluftsportausrüstungen