See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA IMPLANTÓW LARYNGOLOGICZNYCH, PROTEZ GŁOSU, PROTEZEK STRZEMIĄCZKOWYCH
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, opis wymagań zamawiającego w zakresie realizacji i odbioru określają: - opis przedmiotu zamówienia - załączniki asortymentowo – cenowe (pakiety) od nr 1 do nr 4 do SWZ. Pakiet nr 1(a i b) – System implantu ślimakowego I Pakiet nr 2 (a i b) – Procesor mowy do implantów ślimakowych II Pakiet nr 3 – Protezy głosu Pakiet nr 4 – Protezki strzemiączka
Interne Kennung: ZP-26-102UN
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33185300 Otolaryngologie-Implantate
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 1(a i b) – System implantu ślimakowego I
Beschreibung: Pakiet nr 1(a i b) – System implantu ślimakowego I
Interne Kennung: Pakiet nr 1(a i b) – System implantu ślimakowego I
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Prawo opcji polegać będzie na zwiększeniu zakresu zamówienia o zwiększenie dostawy przedmiotu zamówienia: zam. podstawowe: 15, opcja: 6, zam. z opcją: 21 Zamawiający ma prawo skorzystania z prawa opcji wielokrotnie w terminie przewidzianym prawem opcji. W celu skorzystania z prawa opcji Zamawiający przekaże Wykonawcy oświadczenie w formie pisemnej w terminie nie krótszym niż 7 dni przed złożeniem zamówienia o zamiarze skorzystania z prawa opcji. Prawo opcji realizowane będzie na takich samych warunkach jak zamówienie podstawowe. Prawo opcji jest uprawnieniem Zamawiającego, z którego może, ale nie musi skorzystać w ramach realizacji umowy. W przypadku nieskorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji, Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia. Szczegółowe wymagania dotyczące sposobu udzielenia zamówienia w ramach prawa opcji zostały określone w projektowanych postanowieniach umowy oraz Formularzach asortymentowo-cenowych, stanowiących Załączniki do SWZ. Ceny jednostkowe w przypadku prawa opcji muszą być takie jak w zamówieniu podstawowym.
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 2 (a i b) – Procesor mowy do implantów ślimakowych II
Beschreibung: Pakiet nr 2 (a i b) – Procesor mowy do implantów ślimakowych II
Interne Kennung: Pakiet nr 2 (a i b) – Procesor mowy do implantów ślimakowych II
Beschreibung der Optionen: Prawo opcji polegać będzie na zwiększeniu zakresu zamówienia o zwiększenie dostawy przedmiotu zamówienia: zam. podstawowe: 5, opcja: 4, zam. z opcją: 9 Zamawiający ma prawo skorzystania z prawa opcji wielokrotnie w terminie przewidzianym prawem opcji. W celu skorzystania z prawa opcji Zamawiający przekaże Wykonawcy oświadczenie w formie pisemnej w terminie nie krótszym niż 7 dni przed złożeniem zamówienia o zamiarze skorzystania z prawa opcji. Prawo opcji realizowane będzie na takich samych warunkach jak zamówienie podstawowe. Prawo opcji jest uprawnieniem Zamawiającego, z którego może, ale nie musi skorzystać w ramach realizacji umowy. W przypadku nieskorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji, Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia. Szczegółowe wymagania dotyczące sposobu udzielenia zamówienia w ramach prawa opcji zostały określone w projektowanych postanowieniach umowy oraz Formularzach asortymentowo-cenowych, stanowiących Załączniki do SWZ. Ceny jednostkowe w przypadku prawa opcji muszą być takie jak w zamówieniu podstawowym.
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 3 – Protezy głosu
Beschreibung: Pakiet nr 3 – Protezy głosu
Interne Kennung: Pakiet nr 3 – Protezy głosu
Beschreibung der Optionen: Prawo opcji polegać będzie na zwiększeniu zakresu zamówienia o zwiększenie dostawy przedmiotu zamówienia: zam. podstawowe: 150, opcja: 42, zam. z opcją: 192 Zamawiający ma prawo skorzystania z prawa opcji wielokrotnie w terminie przewidzianym prawem opcji. W celu skorzystania z prawa opcji Zamawiający przekaże Wykonawcy oświadczenie w formie pisemnej w terminie nie krótszym niż 7 dni przed złożeniem zamówienia o zamiarze skorzystania z prawa opcji. Prawo opcji realizowane będzie na takich samych warunkach jak zamówienie podstawowe. Prawo opcji jest uprawnieniem Zamawiającego, z którego może, ale nie musi skorzystać w ramach realizacji umowy. W przypadku nieskorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji, Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia. Szczegółowe wymagania dotyczące sposobu udzielenia zamówienia w ramach prawa opcji zostały określone w projektowanych postanowieniach umowy oraz Formularzach asortymentowo-cenowych, stanowiących Załączniki do SWZ. Ceny jednostkowe w przypadku prawa opcji muszą być takie jak w zamówieniu podstawowym.
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet nr 4 – Protezki strzemiączka
Beschreibung: Pakiet nr 4 – Protezki strzemiączka
Interne Kennung: Pakiet nr 4 – Protezki strzemiączka
Beschreibung der Optionen: Prawo opcji polegać będzie na zwiększeniu zakresu zamówienia o zwiększenie dostawy przedmiotu zamówienia: poz. 1 - zam. podstawowe: 3, opcja: 3, zam. z opcją:6 poz. 2 - zam. podstawowe: 23, opcja: 11, zam. z opcją:34 Zamawiający ma prawo skorzystania z prawa opcji wielokrotnie w terminie przewidzianym prawem opcji. W celu skorzystania z prawa opcji Zamawiający przekaże Wykonawcy oświadczenie w formie pisemnej w terminie nie krótszym niż 7 dni przed złożeniem zamówienia o zamiarze skorzystania z prawa opcji. Prawo opcji realizowane będzie na takich samych warunkach jak zamówienie podstawowe. Prawo opcji jest uprawnieniem Zamawiającego, z którego może, ale nie musi skorzystać w ramach realizacji umowy. W przypadku nieskorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji, Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia. Szczegółowe wymagania dotyczące sposobu udzielenia zamówienia w ramach prawa opcji zostały określone w projektowanych postanowieniach umowy oraz Formularzach asortymentowo-cenowych, stanowiących Załączniki do SWZ. Ceny jednostkowe w przypadku prawa opcji muszą być takie jak w zamówieniu podstawowym.