See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Inženierkonsultanta pakalpojumi termināļa paplašināšanas 6. kārtas būvdarbiem
Beschreibung: Inženiera pakalpojumi: FIDIC būvniecības līgumā (Federation Internationale des Ingenieurs Conseils (FIDIC) “Iekārtu piegādes, projektēšanas - būvniecības darbu līgums elektriskajiem un mehāniskajiem darbiem, būvniecības un inženierdarbiem, kuru projektēšanu veic uzņēmējs” (Dzeltenā grāmata) pirmais izdevums (1999. gads)) noteiktie inženiera pakalpojumi, BIM koordinatora pakalpojumi, būvuzraudzības pakalpojumi, BREEAM Assessor pakalpojumi, Būvprojekta ekspertīzes pakalpojumi.
Interne Kennung: RIX 2023/427
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71319000 Gutachterische Tätigkeit, 71520000 Bauaufsicht, 71530000 Beratung im Bauwesen
5. Los
Los: LOT-0000