See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Léčiva ZK 2026 II
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky jsou průběžné dodávky léčivých přípravků, v rozsahu dle potřeb zadavatele. Bližší specifikace je uvedena v příloze č. 3 této zadávací dokumentace (Cenová nabídka (Příloha č. 3.1 až Příloha č. 3.10)).
Interne Kennung: 26044
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33621000 Arzneimittel für Blut und Blut bildende Organe
5. Los
Los: LOT-0010
Titel: 10. Andexanet alfa (V03AB38)
Interne Kennung: 26044/10
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si vyhrazuje změnu závazku smlouvy na veřejnou zakázku dle § 100 odst. 1 zákona, dále viz Příloha č. 2 zadávací dokumentace – Návrh kupní smlouvy.
Los: LOT-0009
Titel: 9. Idarucizumab (V03AB37)
Interne Kennung: 26044/9
Los: LOT-0008
Titel: 8. Heparin (B01AB01)
Interne Kennung: 26044/8
Los: LOT-0007
Titel: 7. Pegepoetin beta (B03XA03)
Interne Kennung: 26044/7
Los: LOT-0006
Titel: 6. Etamsylat (B02BX01)
Interne Kennung: 26044/6
Los: LOT-0001
Titel: 1. Alteplasa (B01AD02)
Interne Kennung: 26044/1
Los: LOT-0005
Titel: 5. Ferri oxidum saccharatum (B03AC)
Interne Kennung: 26044/5
Los: LOT-0004
Titel: 4. Natrii ferri gluconas (B03AC)
Interne Kennung: 26044/4
Los: LOT-0003
Titel: 3. Carboxymaltosum ferricum (B03AC)
Interne Kennung: 26044/3
Los: LOT-0002
Titel: 2. Tenekteplasa (B01AD11)
Interne Kennung: 26044/2