2. Verfahren
Verfahren
Titel: Hemocultuurincubator(en)
Beschreibung: Het klinisch laboratorium van VITAZ vzw wenst via deze overheidsopdracht de huidige apparatuur benoemd als “Hemocultuur incubator(en)”, te vernieuwen, zodat de continuïteit van de microbiologische bloedkweekdiagnostiek gewaarborgd blijft. De aanbesteder beoogt een oplossing die voorziet in een automatische detectie van positieve hemoculturen. Daarnaast stellen de klinisch biologen dat het mogelijk moet zijn om stalen te laden zonder dat een laboratoriummedewerker de incubator hoeft te openen. Zowel positieve als negatieve culturen dienen automatisch door de incubator te worden ontladen. De oplossing moet bovendien beschikken over een minimale capaciteit van 800 beschikbare incubatieposities. De aankoop van de apparatuur omvat inclusief levering, installatie, ingebruikname, validatie en opleiding ten behoeve van de operatoren. Naast de aankoop van de apparatuur behelst de opdracht het afsluiten van een raamovereenkomst voor de afname van de toestel gebonden verbruiksmaterialen en reagentia gedurende de geraamde bedrijfseconomische levensduur van de apparatuur die wordt geschat op 10 jaar. De aanbesteder wenst met betrekking tot de apparatuur na de garantieperiode een service- en onderhoudscontract af te sluiten, verlengbaar gedurende de termijn dat de apparatuur in gebruik is bij de aanbesteder. Voor de verdere bepalingen wordt verwezen naar het Bestek dat deel uitmaakt van de offertevraag die zal uitgestuurd worden naar de geselecteerde inschrijvers.
Interne Kennung: PPP0OF-2542/6438/2026AKDJDM1678
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2026AKDJDM1678_1