2. Verfahren
Verfahren
Titel: Przedmiotem postępowania jest dostawa energii elektrycznej oraz świadczenie usług dystrybucji na okres 12 miesięcy, tj. od 01.10.2025r do 30.09.2026r. dla wszystkich Punktów Poboru Energii Politechniki Poznańskiej z taryfami G.
Beschreibung: AD/ZP/92/2025 Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę energii elektrycznej w planowanej ilości: 1 086,34 MWh w terminie od dnia 01.10.2025 r. do dnia 30.09.2026 r.
Vorherige Bekanntmachung: 544614-2025
Interne Kennung: AD/ZP/92/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
5. Los
Los: LOT-0005
Titel: Dostawa energii elektrycznej oraz świadczenie usług dystrybucji na okres 12 miesięcy, tj. od 01.10.2025r do 30.09.2026r. dla wszystkich Punktów Poboru Energii Politechniki Poznańskiej z taryfami G.
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę energii elektrycznej w planowanej ilości: 1 086,34 MWh w terminie od dnia 01.10.2025 r. do dnia 30.09.2026 r.
Interne Kennung: AD/ZP/92/2025 dostawa energii elektrycznej oraz świadczenie usług dystrybucji na okres 12 miesięcy, tj. od 01.10.2025r do 30.09.2026r. dla wszystkich Punktów Poboru Energii Politechniki Poznańskiej z taryfami G.