2. Verfahren
Verfahren
Titel: System bezpieczeństwa dla CRC i ZRC
Beschreibung: Infrastruktura IT projektu została opracowana z myślą o zapewnieniu niezawodności, elastyczności i efektywności przetwarzania oraz przechowywania danych w dwóch kluczowych ośrodkach: Narodowym Archiwum Cyfrowym (Podstawowy Ośrodek Przetwarzania Danych) oraz Archiwum Narodowym w Krakowie (Zapasowy Ośrodek Przetwarzania Danych). Bezpieczeństwo danych będzie priorytetem, uwzględniając zaawansowane mechanizmy zarządzania dostępem, monitorowania aktywności i awarii. Systemowe środki bezpieczeństwa będą chronić dane w trakcie przetwarzania, przechowywania i transmisji między ośrodkami poprzez dedykowaną sieć MPLS Archiwów Państwowych. Projekt skupia się na wykorzystaniu nowoczesnych technologii, zapewniając jednocześnie efektywne zarządzanie i rozbudowę repozytoriów danych archiwalnymi, ich ochronę i dostępność w długotrwałej perspektywie. Załącznik nr 3 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia
Interne Kennung: DAG.261.8.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48820000 Server
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte, 48730000 Sicherheitssoftwarepaket
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Infrastruktura IT projektu została opracowana z myślą o zapewnieniu niezawodności, elastyczności i efektywności przetwarzania oraz przechowywania danych w dwóch kluczowych ośrodkach: Narodowym Archiwum Cyfrowym (Podstawowy Ośrodek Przetwarzania Danych) oraz Archiwum Narodowym w Krakowie (Zapasowy Ośrodek Przetwarzania Danych). Bezpieczeństwo danych będzie priorytetem, uwzględniając zaawansowane mechanizmy zarządzania dostępem, monitorowania aktywności i awarii. Systemowe środki bezpieczeństwa będą chronić dane w trakcie przetwarzania, przechowywania i transmisji między ośrodkami poprzez dedykowaną sieć MPLS Archiwów Państwowych. Projekt skupia się na wykorzystaniu nowoczesnych technologii, zapewniając jednocześnie efektywne zarządzanie i rozbudowę repozytoriów danych archiwalnymi, ich ochronę i dostępność w długotrwałej perspektywie.