562275-2026 - Ergebnis
Estland – Werbe- und Marketingdienstleistungen – Eesti elanikkonna ja ettevõtete teadlikkuse suurendamine ELi ökomärgisest
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Eesti elanikkonna ja ettevõtete teadlikkuse suurendamine ELi ökomärgisest
Beschreibung: Hanke eesmärk on sõlmida hankeleping, mille ese on teostada kampaania eesmärgiga suurendada nii tarbijate kui ettevõtjate teadlikkust EL ökomärgisest, aidata tarbijatel teha keskkonnahoidlikumaid ja tervisele ohutumaid tarbimisotsuseid ning ettevõtteid kutsuda üles taotlema EL ökomärgist, suurendades seeläbi ringmajandusele üleminekut. Lisaks on kampaania eesmärk kutsuda ettevõtteid üles osalema SF21+ toetusmeetmetes, et toetada jäätmekavas toodud tegevuste elluviimist. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 310708-0000
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Avatud hankemenetlus
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79340000 Werbe- und Marketingdienstleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79342000 Marketing
5. Los
Los: LOT-0000