2. Verfahren
Verfahren
Titel: Tarjouspyyntö talvikunnossapidosta Kemin seurakunta.
Beschreibung: Kemin seurakunta pyytää tarjousta talvikunnossapidosta kaudelle 2026-2029 kertakäyntihinnalla. Tarjouksessa annetaan lumenauraus kertakäyntihinnalla alv 0% ja hiekoitus kertakäyntihinnalla alv 0% liitteenä olevien (liite 2 ja 3) työohjelmien mukaisesti. Alueet on eritelty liitteessä nro 3, kohteet 1-5.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 70000000 Immobiliendienste
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 2026-054688-LOT-0001