562323-2026 - Vorankündigung – Direktvergabe
Polen – Mineralölerzeugnisse, Brennstoff, Elektrizität und andere Energiequellen – Sprzedaż i dystrybucja energii elektrycznej dla punktów odbioru z grupy taryfowej G11 (budynki Osiedla Studenckiego oraz Domu Asystenta)
Freiwillige Ex-ante-Transparenzbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSprzedaż i dystrybucja energii elektrycznej dla punktów odbioru z grupy taryfowej G11 (budynki Osiedla Studenckiego oraz Domu Asystenta)
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest sprzedaż i dystrybucja energii elektrycznej dla punktów odbioru z grupy taryfowej G11 (budynki Osiedla Studenckiego oraz Domu Asystenta). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, zawierający lokalizacje oraz opis punktów odbioru energii elektrycznej stanowi załącznik nr 1 do Zaproszenia.
Interne KennungKZKN-2/100/2026
VerfahrensartVerhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09000000 Mineralölerzeugnisse, Brennstoff, Elektrizität und andere Energiequellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
5. Los
LosLOT-0001