See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i sukcesywna dostawa leków z programów lekowych.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i sukcesywna dostawa leków z programów lekowych, wyszczególnionych w częściach dla Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego im. Fryderyka Chopina w Rzeszowie 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wymagania Zamawiającego określono w Formularzach cenowo – ofertowych – Załączniki nr 1 dla poszczególnych części, będących integralną częścią SWZ. 3.Zamawiający wymaga zaoferowania przedmiotów zamówienia, które: 3.1. spełniają wymagania opisane w Formularzach cenowo – ofertowych, 3.2. spełniają wymagania opisane w SWZ, 3.3. są objęte Ustawą z dnia 12 maja 2011 roku o refundacji leków, środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego oraz wyrobów medycznych – dotyczy produktów leczniczych objętych refundacją. 4 . Zakres zamówienia obejmuje dostawę przedmiotów zamówienia w ilościach wyszczególnionych w Formularzach cenowo – ofertowych na okres: Część od nr 1 do nr 4 – 12 miesięcy 5. TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA: 5.1 Zakup i sukcesywna dostawa przedmiotów zamówienia: Część od nr 1 do nr 4 - przez 12 miesięcy, licząc od dnia zawarcia umowy. 5.2 Zamawiający w Części od nr 1 do nr 4 dopuszcza możliwość zmiany terminu obowiązywania umowy zawartej z Wykonawcą w przypadku nie zrealizowania w okresie jej trwania całości przedmiotu umowy. W takim przypadku zmiana umowy wymaga podpisania aneksu, z tym że Zamawiający jednostronnie zawiadamia Wykonawcę o proponowanym przedłużeniu umowy przed upływem terminu na jaki została ona zawarta.
Vorherige Bekanntmachung: 358939-2026
Interne Kennung: Postępowanie nr 34 ZP.261.9-A.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33652100 Antineoplastische Mittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1 - Avelumabum
Beschreibung: 1. Amivantamabum, roztwór do wstrzykiwań, 1600 mg, fiol. 10 ml; 2 240 mg, fiol. 14 ml; Amivantamabum,koncentrat do sporządzania roztworu do infuzji, 350 mg, fiol. 7 ml. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wymagania Zamawiającego określono w Formularzu cenowo – ofertowym – Załączniku nr 1 do SWZ , będącym integralną częścią SWZ. 3. Zakres zamówienia obejmuje dostawę przedmiotów zamówienia w ilościach wyszczególnionych w Formularzu cenowo – ofertowym na okres: Część nr 1 – 12 miesięcy. 4. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert równoważnych. 5. TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA: 5.1 Zakup i sukcesywna dostawa przedmiotów zamówienia: Część nr 1 - przez 12 miesięcy, licząc od dnia zawarcia umowy. 5.2 Zamawiający w Części nr 1 dopuszcza możliwość zmiany terminu obowiązywania umowy zawartej z Wykonawcą w przypadku nie zrealizowania w okresie jej trwania całości przedmiotu umowy. W takim przypadku zmiana umowy wymaga podpisania aneksu, z tym że Zamawiający jednostronnie zawiadamia Wykonawcę o proponowanym przedłużeniu umowy przed upływem terminu na jaki została ona zawarta.
Interne Kennung: Część nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2 - Lazertinib
Beschreibung: 1. Lazertinib 240 mg ; 80 mg tabl. powl. 28 szt. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wymagania Zamawiającego określono w Formularzu cenowo – ofertowym – Załączniku nr 1 do SWZ , będącym integralną częścią SWZ. 3. Zakres zamówienia obejmuje dostawę przedmiotów zamówienia w ilościach wyszczególnionych w Formularzu cenowo – ofertowym na okres: Część nr 2 – 12 miesięcy. 4. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert równoważnych. 5. TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA: 5.1 Zakup i sukcesywna dostawa przedmiotów zamówienia: Część nr 2 - przez 12 miesięcy, licząc od dnia zawarcia umowy. 5.2 Zamawiający w Części nr 2 dopuszcza możliwość zmiany terminu obowiązywania umowy zawartej z Wykonawcą w przypadku nie zrealizowania w okresie jej trwania całości przedmiotu umowy. W takim przypadku zmiana umowy wymaga podpisania aneksu, z tym że Zamawiający jednostronnie zawiadamia Wykonawcę o proponowanym przedłużeniu umowy przed upływem terminu na jaki została ona zawarta.
Interne Kennung: Część nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 3 - Serplulimabum
Beschreibung: 1. Serplulimabum , koncentrat do sporządzania roztworu do infuzji, 10 mg/ml, fiol. 10 ml 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wymagania Zamawiającego określono w Formularzu cenowo – ofertowym – Załączniku nr 1 do SWZ , będącym integralną częścią SWZ. 3. Zakres zamówienia obejmuje dostawę przedmiotów zamówienia w ilościach wyszczególnionych w Formularzu cenowo – ofertowym na okres: Część nr 3 – 12 miesięcy. 4. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert równoważnych. 5. TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA: 5.1 Zakup i sukcesywna dostawa przedmiotów zamówienia: Część nr 3 - przez 12 miesięcy, licząc od dnia zawarcia umowy. 5.2 Zamawiający w Części nr 3 dopuszcza możliwość zmiany terminu obowiązywania umowy zawartej z Wykonawcą w przypadku nie zrealizowania w okresie jej trwania całości przedmiotu umowy. W takim przypadku zmiana umowy wymaga podpisania aneksu, z tym że Zamawiający jednostronnie zawiadamia Wykonawcę o proponowanym przedłużeniu umowy przed upływem terminu na jaki została ona zawarta.
Interne Kennung: Część nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Część nr 4 - Pemigatinibum
Beschreibung: 1. Pemigatinibum 13,5 mg; 9 mg; 4,5 mg tabl 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wymagania Zamawiającego określono w Formularzu cenowo – ofertowym – Załączniku nr 1 do SWZ , będącym integralną częścią SWZ. 3. Zakres zamówienia obejmuje dostawę przedmiotów zamówienia w ilościach wyszczególnionych w Formularzu cenowo – ofertowym na okres: Część nr 4 – 12 miesięcy. 4. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert równoważnych. 5. TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA: 5.1 Zakup i sukcesywna dostawa przedmiotów zamówienia: Część nr 4 - przez 12 miesięcy, licząc od dnia zawarcia umowy. 5.2 Zamawiający w Części nr 4 dopuszcza możliwość zmiany terminu obowiązywania umowy zawartej z Wykonawcą w przypadku nie zrealizowania w okresie jej trwania całości przedmiotu umowy. W takim przypadku zmiana umowy wymaga podpisania aneksu, z tym że Zamawiający jednostronnie zawiadamia Wykonawcę o proponowanym przedłużeniu umowy przed upływem terminu na jaki została ona zawarta.
Interne Kennung: Część nr 4