2. Verfahren
Verfahren
Titel: Õppevahendite, mööbli ja tehnika soetamine Pärnu linna koolide HEV klassidele
Beschreibung: Pärnu Linnavalitsus korraldab avatud hankemenetlusega riigihanke „Õppevahendite, mööbli ja tehnika soetamine Pärnu linna koolide HEV klassidele“, mille objektiks on Pärnu linna erinevatesse koolidesse HEV klassidele erinevate õppevahendite, klasside sisustamine mööbliga, mis mõeldud puhkeala ja õppetöö kasutuseks ning erineva tehnika soetamine ja paigaldamine. Asjade soetamine toimub projekti „Kaasav haridus Pärnus“ Riigi Tugiteenuste Keskuse meetme „Kaasava hariduse põhimõtete rakendamine perioodil 2021–2027” vahenditest. Projekti number Kliima 2021-2027.4.08.24-0059. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 302375-0000
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Avatud hankemenetlus
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 37524100 Lernspiele
Zusätzliche Einstufung (cpv): 37524400 Kooperative Spiele, 37521000 Spielzeugmusikinstrumente, 42512000 Klimaanlagen, 30195000 Tafeln, 37320000 Teile und Zubehör für Musikinstrumente, 39120000 Tische, Schränke, Schreibtische und Bücherschränke, 39113000 Verschiedene Sitze und Stühle, 39000000 Möbel (einschließlich Büromöbel), Zubehör, Haushaltsgeräte (ausgenommen Beleuchtung) und Reinigungsmittel, 33192150 Therapie-Betten, 33150000 Geräte für die Strahlentherapie, Mechanotherapie, Elektrotherapie und Physiotherapie, 32350000 Teile für Ton- und Videoanlagen, 37300000 Musikinstrumente und Teile für Musikinstrumente, 32320000 Fernseh- und audiovisuelle Geräte, 32340000 Mikrofone und Lautsprecher, 30232100 Drucker und Plotter, 38652100 Vorführgeräte, 37500000 Spiele und Spielwaren; Schaustellerunternehmen, 39160000 Schulmöbel, 39110000 Sitze, Stühle sowie Zubehörprodukte und -teile, 39530000 Teppiche, Matten und Läufer, 39520000 Konfektionierte Textilwaren, 33193000 Behindertenfahrzeuge, Rollstühle und dazugehörige Ausrüstung, 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte, 30200000 Computeranlagen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0008
Titel: Heli,- pilt,- ja videotehnika
Beschreibung: Heli,- pilt,- ja videotehnika / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 302375-0008
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32350000 Teile für Ton- und Videoanlagen, 32320000 Fernseh- und audiovisuelle Geräte, 32340000 Mikrofone und Lautsprecher, 30232100 Drucker und Plotter, 38652100 Vorführgeräte