See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa wyposażenia do placówek oświatowych Miasta Kalisza w podziale na 2 Zadania
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyposażenia do placówek oświatowych Miasta Kalisza w ramach projektu pn. „Promowanie i wdrażanie nowoczesnych metod edukacji w placówkach oświatowych Miasta Kalisza” nr FEWP.06.08-IZ.00.0003/24 dofinansowanego w ramach Programu Regionalnego Fundusze Europejskie dla Wielkopolski 2021-2027, Priorytet 06 – Fundusze europejskie dla Wielkopolski o silniejszym wymiarze społecznym (EFS+), Działanie 6.8 – Edukacja przedszkolna, ogólna oraz kształcenie zawodowe w ramach ZIT. 2. Przedmiot zamówienia został podzielony na następujące Zadania: 1) Zadanie 1: dostawa wyposażenia dydaktycznego do pracowni przedmiotowych placówek oświatowych Miasta Kalisza, 2) Zadanie 2: dostawa i montaż kompleksowego wyposażenia oraz mebli do pracowni językowych placówek oświatowych Miasta Kalisza których opis zawarty jest w ,,Szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia” stanowiącym załącznik do SWZ. 3. Przedmiot zamówienia obejmuje także: 1) transport i wniesienie mebli oraz wyposażenia do wskazanych placówek oświatowych, zgodnie z wykazem zawartym w „Szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia”; 2) montaż, ustawienie oraz wypoziomowanie mebli na miejscu ich przeznaczenia (posadowienia). 4. Zamawiający wymaga udzielenia gwarancji na dostarczony przedmiot zamówienia na okres minimalny 2 lat, na warunkach wskazanych w projekcie umowy odpowiednim dla danego Zadania oraz w pkt 4.4.13 SWZ. Ponadto okres gwarancji w przypadku laptopa, komputera PC typu „All In One”, monitora interaktywnego w Zadaniu 1 oraz laptopa, monitora interaktywnego w Zadaniu 2, stanowi kryterium wyboru oferty.
Interne Kennung: WE.2711.0006.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. E-mail podany w pkt 8.1 niniejszego ogłoszenia dla Organizacji ORG-0002 nie służy do porozumiewania się w niniejszym postępowaniu. Komunikacja odbywa się za pomocą Platformy Zakupowej Zamawiającego dostępnej pod adresem https://miastokalisz.ezamawiajacy.pl,zwanej w niniejszym ogłoszeniu „Platformą Zakupową”. 2. Szczegółowe informacje dotyczące komunikacji zawiera SWZ.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39162110 Lehrbedarf
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39162100 Lehrmittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie 1: Dostawa wyposażenia dydaktycznego do pracowni przedmiotowych placówek oświatowych Miasta Kalisza
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia w Zadaniu 1 jest dostawa wyposażenia dydaktycznego do pracowni przedmiotowych placówek oświatowych Miasta Kalisza w ramach projektu pn. „Promowanie i wdrażanie nowoczesnych metod edukacji w placówkach oświatowych Miasta Kalisza” nr FEWP.06.08-IZ.00.0003/24 dofinansowanego w ramach Programu Regionalnego Fundusze Europejskie dla Wielkopolski 2021-2027, Priorytet 06 – Fundusze europejskie dla Wielkopolski o silniejszym wymiarze społecznym (EFS+), Działanie 6.8 – Edukacja przedszkolna, ogólna oraz kształcenie zawodowe w ramach ZIT. 2. Przedmiot zamówienia obejmuje także transport i wniesienie wyposażenia do wskazanych placówek oświatowych, zgodnie z wykazem zawartym w „Szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia”. 3. Zamawiający wymaga udzielenia gwarancji na dostarczony przedmiot zamówienia na okres minimalny 2 lat, na warunkach wskazanych w projekcie umowy odpowiednim dla danego Zadania oraz w pkt 4.4.13 SWZ. Ponadto okres gwarancji w przypadku laptopa, komputera PC typu „All In One”, monitora interaktywnego w Zadaniu 1 stanowi kryterium wyboru oferty. 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w SWZ i "Szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia" stanowiącym załącznik do SWZ. 5. Dostawa przedmiotu zamówienia musi nastąpić w terminie nie dłuższym niż 60 dni kalendarzowych licząc od daty zawarcia umowy.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213200 Tablettcomputer, 30231320 Tastbildschirme, 30236000 Diverse Computerausrüstungen, 30213100 Tragbare Computer, 30213300 Tischcomputer, 48700000 Dienstprogramme für Softwarepakete, 48761000 Antivirensoftwarepaket, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie 2: Dostawa i montaż kompleksowego wyposażenia oraz mebli do pracowni językowych placówek oświatowych Miasta Kalisza
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia w Zadaniu 2 jest dostawa i montaż kompleksowego wyposażenia oraz mebli do pracowni językowych placówek oświatowych Miasta Kalisza w ramach projektu pn. „Promowanie i wdrażanie nowoczesnych metod edukacji w placówkach oświatowych Miasta Kalisza” nr FEWP.06.08-IZ.00.0003/24 dofinansowanego w ramach Programu Regionalnego Fundusze Europejskie dla Wielkopolski 2021-2027, Priorytet 06 – Fundusze europejskie dla Wielkopolski o silniejszym wymiarze społecznym (EFS+), Działanie 6.8 – Edukacja przedszkolna, ogólna oraz kształcenie zawodowe w ramach ZIT. 2. Przedmiot zamówienia obejmuje także: 1) transport i wniesienie mebli oraz wyposażenia do wskazanych placówek oświatowych, zgodnie z wykazem zawartym w „Szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia”; 2) montaż, ustawienie oraz wypoziomowanie mebli na miejscu ich przeznaczenia (posadowienia). 3. Zamawiający wymaga udzielenia gwarancji na dostarczony przedmiot zamówienia na okres minimalny 2 lat, na warunkach wskazanych w projekcie umowy odpowiednim dla danego Zadania oraz w pkt 4.4.13 SWZ. Ponadto okres gwarancji w przypadku laptopa, monitora interaktywnego w Zadaniu 2, stanowi kryterium wyboru oferty. 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w SWZ i "Szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia" stanowiącym załącznik do SWZ. 5. Dostawa przedmiotu zamówienia musi nastąpić w terminie nie dłuższym niż 60 dni kalendarzowych licząc od daty zawarcia umowy.
Haupteinstufung (cpv): 39162100 Lehrmittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer, 30236000 Diverse Computerausrüstungen, 30231320 Tastbildschirme, 39160000 Schulmöbel, 32342300 Mikrofone und Sprechgeräte, 48700000 Dienstprogramme für Softwarepakete, 48761000 Antivirensoftwarepaket, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme