2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywna dostawa pieczywa oraz wyrobów cukierniczych do magazynów 33 WOG w Nowej Dębie, Kielcach i Sandomierzu (zamówienie z podziałem na 3 części)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa pieczywa oraz wyrobów cukierniczych do magazynów 33 Wojskowego Oddziału Gospodarczego zlokalizowanych w następujących miejscowościach: a) Nowa Dęba, ul. Anieli Krzywoń 1, b) Kielce, ul. Wojska Polskiego 300, c) Sandomierz, ul. Adama Mickiewicza 38.
Interne Kennung: Zp54/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15810000 Brotwaren, zubereitete Brotwaren und Gebäck
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15812000 Gebäck und Kuchen, 15811000 Brotwaren
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 – Sukcesywna dostawa pieczywa i produktów cukierniczych do magazynu w m. Nowa Dęba.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa pieczywa oraz wyrobów cukierniczych do magazynów 33 Wojskowego Oddziału Gospodarczego zlokalizowanego w Nowej Dębie.
Interne Kennung: Część 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zgodnie z art. 441 ustawy z dnia 11 września 2019r. - Prawo zamówień publicznych, Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji w zakresie każdej z części na jakie zostało podzielone niniejsze zamówienie. Prawo opcji stanowi uprawnienie Zamawiającego, z którego może, ale nie musi skorzystać w ramach realizacji umowy. Szczegółowe ilości asortymentu, którego dostarczenie stanowi przedmiot zamówienia opcjonalnego przedstawione zostały w Formularzu szczegółowej wyceny – odrębnie dla każdej z części na jakie zostało podzielone zamówienie. Zamawiający zastrzega, iż dostawy objęte prawem opcji muszą być realizowane na warunkach określonych dla zamówienia podstawowego. Zamawiający wymaga, aby wartość cen jednostkowych poszczególnych pozycji asortymentowych, przysługujących Wykonawcy z tytułu realizacji zamówienia była jednakowa w odniesieniu do zamówienia podstawowego oraz zamówienia realizowanego w ramach prawa opcji. W ramach prawa opcji Zamawiający zastrzega sobie możliwość pełnego albo wyłącznie częściowego wykorzystania zamówienia objętego prawem opcji, co każdorazowo zostanie sprecyzowane w oświadczeniu o udzieleniu zamówienia składanym w ramach prawa opcji. Warunkiem uruchomienia zamówienia w ramach prawa opcji będzie każdorazowo oświadczenie woli Zamawiającego, określające zakres zamówienia udzielanego w ramach prawa opcji.
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 – Sukcesywna dostawa pieczywa i produktów cukierniczych do magazynu w m. Kielce.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa pieczywa oraz wyrobów cukierniczych do magazynów 33 Wojskowego Oddziału Gospodarczego zlokalizowanego w Kielcach.
Interne Kennung: Część 2
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 – Sukcesywna dostawa pieczywa i produktów cukierniczych do magazynu w m. Sandomierz.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa pieczywa oraz wyrobów cukierniczych do magazynów 33 Wojskowego Oddziału Gospodarczego zlokalizowanego w Sandomierzu.
Interne Kennung: Część 3