2. Verfahren
Verfahren
Titel: 62.2026 // 12157/2026 Usług grupowego ubezpieczenia nażycie pracowników i członków rodzin pracowników Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu
Beschreibung: 1. Przedmiotem postępowania jest usługa grupowego ubezpieczenia na życie pracowników oraz członków rodzin pracowników Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. 2. Zamawiający nie gwarantuje, że wszyscy zatrudnieni pracownicy oraz członkowie rodzin pracowników Zamawiającego przystąpią do grupowego ubezpieczenia na życie. W ciągu trwania okresu ubezpieczenia mogą wystąpić zmiany w liczbie osób ubezpieczonych. Jeżeli pracownik lub członek rodziny pracownika zrezygnuje z ubezpieczenia, Zamawiający nie jest zobowiązany do opłacania za nich składki ubezpieczeniowej. 3. Szczegółowe warunki zamówienia wraz z opisem przedmiotu zamówienia oraz struktura wiekowo-płciowa znajdują się w załącznikach do SWZ. 4. Zamówienie będzie realizowane przez okres 36 miesięcy od dnia rozpoczęcia usług ubezpieczeniowych, tj. od 01.11.2026 r. do 31.10.2029 r. 5. Z powodu ochrony poufnego charakteru informacji Specyfikacja Warunków Zamówienia zwana dalej SWZ, na podstawie art. 280 ust. 3 ustawy została podzielona na część zawierającą informacje jawne i część zawierającą informacje poufne. Treść SWZ nie objęta poufnością jest dostępna na stronie internetowej, natomiast część SWZ objęta poufnością zostanie udostępniona Wykonawcy po złożeniu wniosku o udostępnienie. W treści wniosku Wykonawca zobowiązany jest wskazać swoje dane identyfikacyjne oraz nr postępowania/SWZ, którego wniosek dotyczy. Wykonawca zobowiązany jest do zachowania w tajemnicy treści udostępnionych informacji i dokumentów. Część SWZ objęta poufnością może zostać udostępniona wyłącznie Wykonawcom na podstawie złożonego wniosku. Przez pojęcie Wykonawcy należy rozumieć osobę fizyczną, osobę prawną albo jednostkę organizacyjną nieposiadającą osobowości prawnej, która oferuje na rynku świadczenie usług lub ubiega się o udzielenie zamówienia, złożyła ofertę lub zawarła umowę w sprawie zamówienia publicznego (art. 7 pkt 30 ustawy). Powyższą klauzulą poufności objęte są szczegółowe warunki zamówienia wraz z opisem przedmiotu zamówienia i struktura zawodowo-wiekowa pracowników Zamawiającego.
Vorherige Bekanntmachung: 363716-2026
Interne Kennung: AZP.260.62.2026.PN // 12157/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający wyznaczył termin składania ofert o 5 dni krótszy niż określony w art. 138 ust. 1 Prawa zamówień publicznych, ponieważ składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66511000 Lebensversicherungen
5. Los
Los: LOT-0002
Beschreibung: 1. Przedmiotem postępowania jest usługa grupowego ubezpieczenia na życie pracowników oraz członków rodzin pracowników Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. 2. Zamawiający nie gwarantuje, że wszyscy zatrudnieni pracownicy oraz członkowie rodzin pracowników Zamawiającego przystąpią do grupowego ubezpieczenia na życie. W ciągu trwania okresu ubezpieczenia mogą wystąpić zmiany w liczbie osób ubezpieczonych. Jeżeli pracownik lub członek rodziny pracownika zrezygnuje z ubezpieczenia, Zamawiający nie jest zobowiązany do opłacania za nich składki ubezpieczeniowej. 3. Szczegółowe warunki zamówienia wraz z opisem przedmiotu zamówienia oraz struktura wiekowo-płciowa znajdują się w załącznikach do SWZ. 4. Zamówienie będzie realizowane przez okres 36 miesięcy od dnia rozpoczęcia usług ubezpieczeniowych, tj. od 01.11.2026 r. do 31.10.2029 r.