562454-2026 - Ergebnis
Lettland – Bauarbeiten – Būvdarbi un pakalpojumi
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Būvdarbi un pakalpojumi
Beschreibung: Ēku izbūves, pārbūves un atjaunošanas darbi; Ūdensapgādes un kanalizācijas sistēmu izbūves, pārbūves un atjaunošanas darbi, ieskaitot ugunsdzēsības sistēmas; Siltumapgādes, ventilācijas un gaisa kondicionēšanas sistēmu izbūves, pārbūves un atjaunošanas darbi; Mehānisko iekārtu izbūves, pārbūves un atjaunošanas darbi; Hidrotehnisko būvju izbūves, pārbūves un atjaunošanas darbi. Elektroietaišu būvniecības, pārbūves un atjaunošanas darbi līdz 1000 V (ieskaitot); Elektroietaišu būvniecības, pārbūves un atjaunošanas darbi 6-20 kV; 110 kV un 330 kV elektroietaišu, t.sk. releju aizsardzības, automātikas un vadības sistēmu izbūves, pārbūves un atjaunošanas darbi; Elektronisko sakaru sistēmu un tīklu projektēšana; Elektronisko sakaru sistēmu un tīklu izbūves, pārbūves, un atjaunošanas darbi; Elektroietaišu līdz 20 kV projektēšana; 110 kV un 330 kV elektroietaišu, t.sk. releju aizsardzības, automātikas un vadības sistēmu projektēšana; 0,4-20 kV elektropārvades līniju trašu tīrīšana un atsevišķu koku apzāģēšana/nozāģēšana; Elektroietaišu būvniecības, pārbūves un atjaunošanas darbi līdz 1000 V (ieskaitot) un elektroietaišu līdz 20 kV projektēšana (Gaisvadu līniju, kabeļlīniju, 6-20/0,4 kV transformatoru apakšstaciju un komutācijas punktu projektēšana); Elektroietaišu būvniecības, pārbūves un atjaunošanas darbi 6-20 kV (Kabeļlīnijas, 6-20/0,4 kV transformatoru apakšstacijas, Gaisvadu un piekarkabeļu līnijas, 6-20/0,4 kV transformatoru apakšstacijas, brīvgaisa jaudas slēdži) un elektroietaišu līdz 20 kV projektēšana (Gaisvadu līniju, kabeļlīniju, 6-20/0,4 kV transformatoru apakšstaciju un komutācijas punktu projektēšana); Elektroietaišu būvniecības, pārbūves un atjaunošanas darbi 6-20 kV (6-20 kV sadales ietaises, t.sk. releju aizsardzība, automātika un vadība) un 6-20 kV sadalietaises ( 110/6-20 kV apakšstacijas un sadales punkti), t.sk. releju aizsardzības, automātikas un vadības projektēšana; Elektroietaišu līdz 1000 V projektēšana; Elektroietaišu būvniecības, pārbūves un atjaunošanas darbi līdz 1000 V (ieskaitot) un elektroietaišu līdz 1000 V projektēšana, Elektroietaišu būvniecības, pārbūves un atjaunošanas darbi līdz 20 kV; 110 kV sprieguma apakšstacijas jaunbūves vai pārbūves būvdarbi (būvniecība ar projektēšanas komponenti); 110 kV sprieguma transformatora nomaiņas būvdarbi (būvniecība ar projektēšanas komponenti).
Interne Kennung: LE-2015-14
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0000