562458-2026 - Wettbewerb
Rumänien – Kraftfahrzeugversicherungen – Asigurari facultative de tip Casco pentru parcul de 40 tramvaie electrice Bozankaya,30 autobuze electrice Karsan e-ATA 10,44 autobuze electrice Karsan e-ATA 18 ,4 autoturisme Dokker,1 auvehicul special Socage,1 utilitara Liebherr al STPT
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Asigurari facultative de tip Casco pentru parcul de 40 tramvaie electrice Bozankaya,30 autobuze electrice Karsan e-ATA 10,44 autobuze electrice Karsan e-ATA 18 ,4 autoturisme Dokker,1 auvehicul special Socage,1 utilitara Liebherr al STPT
Beschreibung: Asigurari facultative de tip Casco pentru parcul de 40 tramvaie electrice Bozankaya,30 autobuze electrice Karsan e-ATA 10,44 autobuze electrice Karsan e-ATA 18 ,4 autoturisme Dokker,1 auvehicul special Socage,1 utilitara Liebherr al STPT L1 Asigurari facultative de tip casco pentru parcul de 40 tramvaie electrice Bozankaya al STPT L2 Asigurari facultative de tip casco pentru parcul de 30 autobuze electrice Karsan e-ATA 10 L3 Asigurari facultative de tip casco pentru parcul de 44 autobuze electrice Karsan e-ATA 18 L4 Asigurari facultative de tip casco pentru 4 autoturisme Dokker,1 auvehicul special Socage,1 utilitara Liebherr Numărul de zile până la care se pot solicita clarificări înainte de data limită de depunere a ofertelor este de 18 zile. Autoritatea contractantă va răspunde în mod clar şi complet tuturor solicitărilor de clarificări în a 11-a zi înainte de data limită de depunere a ofertelor
Interne Kennung: 2490570_2026_PAAPD1592484
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66514110 Kraftfahrzeugversicherungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Asigurari facultative de tip casco pentru parcul de 40 tramvaie electrice Bozankaya al STPT
Beschreibung: Asigurari facultative de tip casco pentru parcul de 40 tramvaie electrice Bozankaya al STPT
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: -Asigurari facultative de tip casco pentru parcul de 30 autobuze electrice Karsan e-ATA 10 al STPT
Beschreibung: Asigurari facultative de tip casco pentru parcul de 30 autobuze electrice Karsan e-ATA 10 al STPT
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: -Asigurari facultative de tip casco pentru parcul de 44 autobuze electrice Karsan e-ATA 18 al STPT
Beschreibung: Asigurari facultative de tip casco pentru parcul de 44 autobuze electrice Karsan e-ATA 18 al STPT
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: -Asigurari facultative de tip casco pentru 4 autoturisme Dokker,1 auvehicul special Socage,1 utilitara Liebherr ale STPT
Beschreibung: Asigurari facultative de tip casco pentru 4 autoturisme Dokker,1 auvehicul special Socage,1 utilitara Liebherr ale STPT
Interne Kennung: 4