2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa sprzątania siedziby OR Bydgoszcz oraz terenu przyległego
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi sprzątania budynku administracyjno-biurowego Oddziału Regionalnego AMW położonego w Bydgoszczy przy ul. Gdańskiej 163a oraz terenów przyległych. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ) zawarty jest w załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: BP-DZP.2610.110.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90919200 Büroreinigung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90911300 Fensterreinigung, 90914000 Parkplatzreinigung, 90620000 Schneeräumung, 77314100 Anlegen von Rasen
5. Los
Los: LOT-0001