2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zawarcie umowy ramowej na dostawy samochodów osobowych w policyjnej wersji oznakowanej dla KWP w Gorzowie Wlkp.
Beschreibung: III. OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA 1. Przedmiotem zamówienia jest zawarcie umowy ramowej na dostawę samochodów osobowych w policyjnej wersji oznakowanej dla KWP w Gorzowie Wlkp. – w ilości 20 szt. 2. Umowa jest umowy ramową w rozumieniu art. 311 PZP, a jej zawarcie nie rodzi po stronie Zamawiającego obowiązku nabycia, a po stronie Wykonawcy roszczenia o udzielnie zamówienia na dostawę pojazdów określonych w formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 3 do umowy ramowej. 3. Udzielenie zamówień będzie odbywać się sukcesywnie, w zależności od potrzeb Zamawiającego lub posiadanych przez niego środków finansowych. 4. Wykonawca, z którym zostanie podpisana umowa wykonawcza, będzie zobowiązany dostarczyć zaoferowane pojazd/y (marka/ typ/ wariant /wersja/ nazwa handlowa pojazdu, zgodnie z nazewnictwem w homologacji pojazdu) – zgodnie ze złożoną przez siebie ofertą. 5. Ilekroć w dalszych zapisach umowy mowa jest o pojeździe, samochodzie lub o przedmiocie zamówienia bez bliższego oznaczenia, należy przez to rozumieć POJAZD określony w pkt 4. 6. Szczegółowy opis wymagań taktyczno – technicznych (WTT), jakie musi spełniać pojazd będący przedmiotem zamówienia zawiera zał. nr 5 do SWZ. 7. Przeznaczenie pojazdu: Pojazd będzie wykorzystywany przez Policję do zadań służbowych. W jego wnętrzu będą wykonywane podstawowe czynności służbowe, w szczególności obejmujące: kontrolę dokumentów dotyczących osób i pojazdów, sprawdzanie osób i pojazdów w bazach danych, sporządzanie dokumentacji służbowej, przewożenie osób. 8. W przypadku rozbieżności (sprzeczności) zapisów poszczególnych dokumentów wymagania określone w choćby jednym z nich są obowiązujące dla Wykonawcy, tak jakby zawarte były w całej dokumentacji. Wykonawca nie może wykorzystywać błędów lub oczywistych omyłek w dokumentacji lub umowie, a o ich wykryciu winien natychmiast poinformować Zamawiającego, który podejmie decyzję o wprowadzeniu odpowiednich zmian i poprawek. Tego rodzaju zmiany lub poprawki nie stanowią zmiany umowy i nie wymagają aneksu do niej. Wprowadzenie zmian lub poprawek o których mowa powyżej nie uprawnia Wykonawcy do zmiany Wynagrodzenia, chyba że umowa stanowi inaczej. 9. Wykonawca będzie zobowiązany zrealizować przedmiot umowy ze starannością wynikającą z zawodowego charakteru jego działalności. Wykonawca będzie odpowiedzialny za należyte wykonanie umowy, w tym za przebieg oraz terminowe wykonanie zamówienia do czasu wygaśnięcia wszelkich zobowiązań Wykonawcy wobec Zamawiającego. 10. Projekt umowy zawiera w szczególności zasady udzielania zamówień wykonawczych, których przedmiot objęty jest umową ramową a także warunki finansowania, przewidywane zmiany do umowy 11. Załącznikiem do projektu umowy ramowej jest projekt umowy wykonawczej, który zawiera w szczególności opis realizacji zamówienia, terminy wynagrodzenie, gwarancję i rękojmię . 12. Wszystkie załączniki do SWZ stanowią jej integralną część. Zamawiający przewiduje zawarcie umowy ramowej z kilkoma Wykonawcami – maksymalnie do 4 wykonawców, których oferty okażą się najkorzystniejsze spośród wszystkich złożonych ofert pod kątem kryteriów oceny, określonych niniejszej SWZ.
Interne Kennung: ZP-28/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34114200 Polizeifahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zawarcie umowy ramowej na dostawę samochodów osobowych w policyjnej wersji oznakowanej dla KWP w Gorzowie Wlkp. – w ilości 20 szt. 2. Umowa jest umowy ramową w rozumieniu art. 311 PZP, a jej zawarcie nie rodzi po stronie Zamawiającego obowiązku nabycia, a po stronie Wykonawcy roszczenia o udzielnie zamówienia na dostawę pojazdów określonych w formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 3 do umowy ramowej. 3. Udzielenie zamówień będzie odbywać się sukcesywnie, w zależności od potrzeb Zamawiającego lub posiadanych przez niego środków finansowych. 4. Wykonawca, z którym zostanie podpisana umoa wykonawcza będzie zobowiązany dostarczyć zaoferowane pojazd/y (marka/ typ/ wariant /wersja/ nazwa handlowa pojazdu, zgodnie z nazewnictwem w homologacji pojazdu) – zgodnie ze złożoną przez siebie ofertą. 5. Ilekroć w dalszych zapisach umowy mowa jest o pojeździe, samochodzie lub o przedmiocie zamówienia bez bliższego oznaczenia, należy przez to rozumieć POJAZD określony w pkt 4. 6. Szczegółowy opis wymagań taktyczno – technicznych (WTT), jakie musi spełniać pojazd będący przedmiotem zamówienia zawiera zał. nr 5 do SWZ. 7. Przeznaczenie pojazdu: Pojazd będzie wykorzystywany przez Policję do zadań służbowych. W jego wnętrzu będą wykonywane podstawowe czynności służbowe, w szczególności obejmujące: kontrolę dokumentów dotyczących osób i pojazdów, sprawdzanie osób i pojazdów w bazach danych, sporządzanie dokumentacji służbowej, przewożenie osób. 8. W przypadku rozbieżności (sprzeczności) zapisów poszczególnych dokumentów wymagania określone w choćby jednym z nich są obowiązujące dla Wykonawcy, tak jakby zawarte były w całej dokumentacji. Wykonawca nie może wykorzystywać błędów lub oczywistych omyłek w dokumentacji lub umowie, a o ich wykryciu winien natychmiast poinformować Zamawiającego, który podejmie decyzję o wprowadzeniu odpowiednich zmian i poprawek. Tego rodzaju zmiany lub poprawki nie stanowią zmiany umowy i nie wymagają aneksu do niej. Wprowadzenie zmian lub poprawek o których mowa powyżej nie uprawnia Wykonawcy do zmiany Wynagrodzenia, chyba że umowa stanowi inaczej. 9. Wykonawca będzie zobowiązany zrealizować przedmiot umowy ze starannością wynikającą z zawodowego charakteru jego działalności. Wykonawca będzie odpowiedzialny za należyte wykonanie umowy, w tym za przebieg oraz terminowe wykonanie zamówienia do czasu wygaśnięcia wszelkich zobowiązań Wykonawcy wobec Zamawiającego. 10. Projekt umowy zawiera w szczególności zasady udzielania zamówień wykonawczych, których przedmiot objęty jest umową ramową a także warunki finansowania, przewidywane zmiany do umowy 11. Załącznikiem do projektu umowy ramowej jest projekt umowy wykonawczej, który zawiera w szczególności opis realizacji zamówienia, terminy wynagrodzenie, gwarancję i rękojmię . 12. Wszystkie załączniki do SWZ stanowią jej integralną część. 13. Kod CPV główny: 34114200-1 Radiowozy policyjne.
Menge: 20 Stück