See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Overheidsopdracht van leveringen bij openbare procedure voor de levering van oceanografische instrumenten voor het Koninklijk Belgisch Instituut voor Natuurwetenschappen
Beschreibung: de levering van oceanografische instrumenten voor het Koninklijk Belgisch Instituut voor Natuurwetenschappen
Interne Kennung: RBINS-OceanInstrum-2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38290000 Vermessungstechnische, hydrografische, ozeanografische und hydrologische Instrumente und Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: RBINS-OceanInstrum-2026 - 1
Beschreibung: Levering van: • Twee popupboeien; • Twee oppervlakteboeien; • Eén akoestisch release systeem; • Eén bodemframe voor installatie van een ADCP
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: RBINS-OceanInstrum-2026 - 2
Beschreibung: Levering van: • Eén meettoestel om een stromingsprofiel met een hoge tijdsresolutie te kunnen opmeten, die op een tripode kan worden gemonteerd; • Eén meettoestel om de watergeleidbaarheid en temperatuur van het zeewater te kunnen opmeten; • Drie turbiditeistsensoren voor hoge en lage turbiditeit;
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: RBINS-OceanInstrum-2026 - 3
Beschreibung: Levering van één meettoestellen om de korrelgrootteverdeling en de concentratie van de materie in de waterkolom te kunnen meten.
Interne Kennung: 3